"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Польська держава не бажає підтримувати українців, які ухиляються від служби в армії
В Польщі розглядають обмеження пільг для окремих категорій українців. Йдеться про військовозобов'язаних, які ухиляються від служби в ЗСУ. Варшава не бажає підтримувати таких громадян.
Щобільше, у Польщі кажуть, що ця практика повинна стати загальноєвропейською. Про це заявив голова МЗС країни Радослав Сікорський в інтерв'ю The Guardian.
За словами Сікорського, Україна сама повинна вирішувати, що робити з чоловіками, які втекли за кордон. Особливо якщо вони є військовозобов'язаними.
Однак позиція Польщі полягає в тому, що люди не мають права отримувати соціальну підтримку за те, що вони ухиляються від призову. Це було б нечесно по відношенню до тих, хто зараз воює на фронті.
"Ті люди, які воюють на фронті, також мають права людини", - сказав Сікорський.
На думку глави МЗС Польщі, будь-яка схема обмеження пільг має бути загальноєвропейською. практикою. А інакше ті, хто уникає призову, почнуть "купувати" пільги по всій Європі, вважає Сікорський.
Раніше у Польщі вже казали, що можуть допомогти Україні повернути з-за кордону чоловіків призовного віку. Також неодноразово лунали заяви про можливу депортацію. Водночас відомо, що станом на початок 2024 року у Польщі знаходилося близько 200 тисяч українських чоловіків.
"Громадяни України мають зобов'язання перед державою. Ми давно припускали, що ми також можемо допомогти українській стороні у тому, щоб ті, хто зобов'язаний проходити військову службу, поїхали до України", - коментував цю ситуацію міністр оборони Польщі Владислав Косиняк-Камиш.
Раніше "Інформатор" писав, що Польщі дуже не вистачає українських робітників на сезонні роботи. Багато українців або не можуть приїхати до країни через закриті кордони, або навпаки покинули її та перебралися далі в Західну Європу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.