Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Майстерність наших поліцейських вражає
Росіяни атакували Київ іранськими дронами-камікадзе. Поліцейські збили ворожу ціль. Вони показали, як їм це вдалось.
Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
"Шахід зазнав отріцатєльного всплитія. Дякую за службу, тільки вперед", - сказав Білошицький.
Інформацію про збиття іранського дрона підтвердив очільник Міністерства внутрішніх справ України Денис Монастирський. В ефірі телемарафону він розповів, що залишки дрону бачили у місці "прильоту" біля залізничного вокзалу.
"Поліцейські у центрі дійсно відкривали вогонь, тому що бачили, що один за одним ці дрони пролітали. І один із них дійсно збили", – зазначив він.
Водночас міністр закликав цивільних, які володіють стрілецькою зброєю, не повторювати подібне.
"Фактично вірогідність такого збиття є надзвичайно малою, а небезпека, якщо, наприклад, недосвідчена людина просто зі зброєю буде стріляти вгору перевищує ту можливість збиття, яка може бути у цьому випадку. Тому з пістолета, з карабіну не варто стріляти поміж багатоповерхових будинків", - сказав Монастирський.
За його даними, Київ намагалось атакувати близько 30 дронів-камікадзе, 25 із них успішно збили. Водночас очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов наголосив, що важливу роль в успішній ліквідації безпілотників відіграли і своєчасні повідомлення громадян про повітряну небезпеку.
"Кожне таке звернення миттєво передається до відповідних підрозділів Збройних Сил України. Закликаю усіх в разі підозрілих звуків, або появі в небі літальних об’єктів негайно сповіщати про це поліцію, військових чи інші силові структури. Дякую громадинам за єдність у протидії ворогу. Своєчасна інформація про ворожі атаки рятує життя", - додав Нєбитов.
Рашисти почали активно використовувати дрони-камікадзе іранського виробництва Shahed-136 для ударів по великих містах України. За даними Defence Express, характерною візуальною особливістю Shahed-136 у повітрі є його характерне трикутне крило, розмах якого менший за довжину. Водночас розвідувальні дрони з аеродинамічною схемою літаюче крило мають значно більші крила у співвідношенні до довжини фюзеляжу. Він не оснащений камерами й найбільш вірогідним засобом наведення для нього є супутникова навігація. Тобто він може атакувати лише заздалегідь розвідані стаціонарні цілі. 17 жовтня росіяни атакували цими дронами столицю — деталі тут.
Нагадаємо, окупанти вдарили по енергетичній інфраструктурі у трьох областях, сотні населених пунктів знеструмлені. Крім того, у Миколаєві дрони окупантів пошкодили цистерни з олією, вона тече вулицями.
Також Інформатор писав, що військовий експерт роз'яснив, коли припиняться атаки дронів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.