У поліції Київщини розповіли як убезпечити себе у темряві під час економії електроенергії

Читать на русском

«Підсвічуйте» себе на переходах

Читать на русском
У поліції Київщини розповіли як убезпечити себе у темряві під час економії електроенергії
Економія електроенергії

«Підсвічуйте» себе на переходах

Через економію електроенергії ввечері в містах не вмикають вуличне освітлення. Або вмикають на короткий термін. Тому збільшилася кількість аварій. В Нацполіції Київщини водіям порадили не їздити на великій швидкості, щоб мати змогу завчасно зупинитися, а пішоходам потрібно мати на одязі світловідбиваючі елементи.

Після масованого обстрілу з 10 жовтня кількість ДТП не змінилася. Але за останні 10 днів кількість аварій виросла на 20%. Загалом за декаду на Київщині трапляється від 380 до 400 ДТП.

 

«Закликаю водіїв перевірити роботу фар. Можливо десь треба міняти лампу. Якщо ми навіть їдемо по ділянці дороги, де є обмеження 60 км/годину, керуйте автомобілем так, щоб ви могли завчасно зупинитися. Щодо пішоходів: тримайте на одязі світловідбивачі. Теж стосується велосипедистів і тих, хто користується електросамокатами», - розповів під час брифінгу 1 листопада голова Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

У поліції Київщини розповіли як убезпечити себе у темряві під час економії електроенергії 1

На території Київщини щодобово 350 нарядів поліції заступає на службу. «Це слідчо-оперативні групи, наряди патрульної поліції, наряди груп швидкого реагування. А також управління поліції охорони. Щоб посилити цю безпеку в темний час доби ми будемо виводити на вулицю ще додатково 150 нарядів. Це дозволить після роботи людям безпечно дійти до своїх домівок, - повідомив голова Національної поліції в Київській області. – Ми розуміємо, що окрім поліції і службовців добровольчих формувань територіальної громади більше забезпечити безпеку нема кому».

Після вимкнення вуличного освітлення в Національної поліції в Київській області фіксують незначне зменшення злочинів на 4%. «Але майнові злочини значно зменшилися. Наприклад, загальні крадіжки зменшились майже на 20%. Розбійні напади на 30% за аналогічний період минулого року, вуличні грабежі – майже на 70%. Якщо ми кажемо про мародерів, то на сьогодні таких злочинів зареєстровано близько 2,5 тисяч. І вже по 1300 з них особам повідомлено про підозру», - повідомив Андрій Нєбитов.

Як допомогти ППО

«Мабуть, ви побачили різницю між опрацюванням сил оборони ППО між 10 жовтня і того, що відбувалося вчора (було випущено понад 50 крилатих ракет, з них 44 було збито – ред.). Я хочу сказати, що однією з складових такої успішної діяльності є участь громадян в інформуванні сил ППО про візуальне бачення або ракет, або дронів-камікадзе. Ефективно працює спецлінія 102, до якої ми закликаємо громадян повідомляти усю наявну інформацію. Навіть якщо ви тільки чуєте, а не бачите», - заявили у Національної поліції в Київській області.

Декілька секунд потрібно, що передати інформацію про ракету на 102, а далі ці дані отримує не тільки командування повітряних сил оборони. Дані про ракети та дрони отримують ті, хто безпосередньо їх збиває.

«Ворог використовує маскування, тому допомога людей тут вкрай важлива. За кожним прольотом ми отримаємо близько 20-40 дзвінків від людей. Це дає змогу військовим зрозуміти напрямок руху, який об’єкт рухається і як ефективно протидіяти цим явищам», - розповів Андрій Нєбитов.

Раніше Інформатор розповідав, як контрабандисти возили наркотики під виглядом косметики.

Ірина Логуш

 



Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.