Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Окупанти поцілили в центр міста, що в Донецькій області. Є загиблі та постраждалі, серед яких і поліцейський Володимир
Напередодні окупанти завдали ракетного удару по центру Покровська, що в Донецькій області. Наразі відомо про сімох загиблих та десятках поранених. Серед них й один з героїв Володимир, герой документальної стрічки "20 днів у Маріуполі".
Про це у своєму Facebook повідомив режисер фільму, який вже здобув чимало нагород по світу, Мстислав Чернов. За його словами, поліцейський на ім’я Володимир врятував їхні життя в тимчасово окупованому Маріуполі.
"Ризикуючи собою, він постійно допомагав рятувати людей в Маріуполі. Після того, як ми вирвались з оточення, він продовжив працювати поліцейським у своїй рідній Донецькій області. Він прибув на місце влучання російської ракети, щоб як завжди допомогти людям, і цього разу сам потрапив під повторний ракетний удар. Тримайся, друже. Нам ще повертатись в Маріуполь".
Режисер опублікував також фото з пораненим Володимиром у лікарні. На знімку поліцейський весь в крові. Втім компанія мільярдера Марка Цукерберга Meta, якій зокрема належить соцмережа Facebook, обмежила доступ до перегляду фотографії та заблюрила знімок. В коментарях під публікацією підписники Мстислава Чернова залишили слова підтримки.
"20 днів у Маріуполі" побудований на документальних матеріалах журналістів Associated Press Мстислава Чернова, Євгена Малолєткі та Василіси Степаненко. Вони прибули до Маріуполя вночі 24 лютого за кілька годин до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.
Двадцять днів вони фіксували, що відбувалось в заблокованому окупантами місті: злочини російських військових, гуманітарну катастрофу, бомбардування пологового будинку та масові поховання загиблих мирних жителів. Журналістам з міста вдалось виїхати лише 15 березня через гуманітарний коридор.
Документальна стрічка отримала чимало нагород за кордоном, в тому числі приз глядацьких симпатій на фестивалі незалежного кіно Sundance у США.
Раніше Інформатор писав, що росіяни зняли пропагандистський англомовний фільм, аби виправдати злочини в Бучі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.