Росіяни зняли пропагандистський англомовний фільм, аби виправдати злочини в Бучі: що про нього відомо

Читать на русском

Його збираються випустити вже в серпні

Читать на русском
Буча та фільм
Росіяни готуються випустити пропагандистський фільм про Бучу

Його збираються випустити вже в серпні

Наступного місяця росіяни планують випустити фільм “Свідок”, який має намір виправдати злочини в Бучі в очах західної аудиторії. Фільм просуває брехню про те, що звірства в місті – справа рук самих українців. Таку маячню пропаганда намагається просунути, подавши історію начебто від особи “незалежного відомого західного скрипаля”.

Росіяни вже на повну рекламують свій масштабний фейк. Фільм навмисно зняли англійською мовою, аби одразу просувати на західну аудиторію. В першу чергу, це дійство орієнтовано саме на іноземних глядачів, оскільки росіяни й без того вірять в таку брехню.

У першу чергу фільм просуває заяви росії, що масові вбивства в Бучі – це начебто справа рук українських військових. Усе для того, аби звинуватити росію. При цьому, в місті утворився майже концтабір для майбутньої “вистави”.

В цій постанові розповідь ведеться начебто від імені “відомого скрипаля”. За сюжетом, він приїхав наприкінці лютого 2022 року до Києва, а після початку вторгнення потрапив до Бучі. Там начебто всіх підряд зігнали “в полон”, де їх силоміць тримали, били, знущалися, а в підсумку – повбивали. Загалом, усе, що дійсно робили росіяни, намагаються перекласти на українських військових. Загалом, скрипаль дивом вижив, і тепер розповідає “правду про Бучу” – там місто називають чомусь “Семидвері”.

 

Для чого це потрібно

Росіяни намагаються всіма можливими способами “змити” з себе злочини, які вони вчинили. Тривалий час пропаганда просувала російські версії подій в Бучі на західну аудиторію, вигадуючи все більше й більше “доказів”. Більшість з них доволі легко розвіювалися, але сенс таких дій був у тому, аби кількість брехні переважала над якістю, і просто поглинала правду.

Зараз західній аудиторії пропонують інший варіант – начебто розповідь від “їхнього ж громадянина”. Сенс у тому, аби головний персонаж був близьким цільовій аудиторії, і йому легше було повірити. Далі вже від його імені проводиться просування російських наративів про Бучу.

Фінал фільму вгадати не складно. У підсумку виявиться, що “росіяни хороші, українці – погані, а головний герой дивом втік, аби тепер все розповісти”. Над реалізмом та доказовістю переважає емоційна картинка, про що свідчить і трейлер цього “фільму”.

Окремо варто зазначити, що все стає очевидним навіть без перегляду стрічки. В описі прямо сказано, що створили це дійство на пряме замовлення Кремля, а участь в його створенні брали не тільки Мінкультури агресора, але й саме Міноборони. Усі ці відомства відомі своєю очевидною брехнею про Україну.

Відповідь Україні?

Українські кінематографісти також готують власні картини, аби донести людям правду про події в Бучі. Зокрема, це картини “Донька” та “Буча”. Трейлер останньої після виходу в 2022 році викликав чимало суперечок. Дехто вважав за потрібне таку роботу, інші звинувачували картинку в обіцянках “ура-пропаганди”, а також критикували за низьку якість.

 

Проте, факт залишається в тому, що росіяни могли вирішити влаштувати власну відповідь на стрічки, що намагаються донести правду. Таким чином, інформація війна переходить на формат повнометражного кіно, і в ній продовжуються бої за визнання російських злочинів в Бучі.

Нагадаємо, що путін вийшов з черговим виступом, на якою видав нову порцію фейків.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.