"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
У Південній Кореї налічується близько 1150 собачих ферм, зоозахисники вже привітали рішення влади
Парламент Південної Кореї у вівторок, 9 січня, ухвалив спеціальний закон про заборону споживання собачого м’яса. Документ забороняє розведення та продаж собак на м'ясо. Зміни наберуть чинності з 2027 року, три роки діятиме "перехідний період", щоб ті, хто займається таким бізнесом, знайшли іншу роботу.
Про це пише Yonhap. Відповідний законопроєкт підтримали 208 депутатів, ще двоє утрималися. Тепер документ має підписати президент Юн Сок Йоль.
Зазначається, що правляча партія Південної Кореї та головна опозиційна партія спільно наполягали на забороні на тлі зростання обізнаності про права тварин й збільшення кількості власників домашніх тварин у країні. Закон набере чинності у 2027 році, після трирічного так званого "перехідного періоду". Порушникам може загрожувати два роки ув’язнення або штраф у розмірі до 30 мільйонів вон (22 768 доларів).
"Документ також передбачає надання субсидій людям, які зараз займаються виробництвом собачого м’яса, для того, щоб вони могли змінити роботу", - йдеться в повідомленні.
Згідно з державною статистикою, у Південній Кореї налічується близько 1150 собачих ферм, 34 м’ясних підприємства, 219 дистриб’юторів і приблизно 1600 ресторанів, які продають їжу, виготовлену з собачого м’яса. Проте його споживання у країні втратило популярність впродовж останніх десятиліть.
Зоозахисники вже привітали рішення парламенту. Також ухвалення закону підтримала перша леді Південної Кореї Кім Кон Хі, заявивши, що заборона цієї практики була однією з президентських обіцянок чинного очільника держави Юн Сок Йоля. Юн і Кім мають удома чотирьох собак і трьох котів.
Вживання в їжу собачого м’яса є традиційною практикою на Корейському півострові й розглядається як спосіб перемогти літню спеку. Однак у Південній Кореї він набагато менш поширений, ніж багато років тому, адже традиція поїдання м'яса собак викликала гострий спротив у молодого покоління. Собаче м'ясо все ще їдять деякі літні люди та подають у деяких ресторанах.
Що цікаво, плани заборонити вживання м'яса собак вже були у Південній Кореї. Але заборону не реалізували через протести представників м'ясної промисловості та занепокоєння щодо засобів до існування фермерів і власників ресторанів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.