«Він Поруч» – це україномовна версія хіта «Он Рядом», який вперше прозвучав у 2009 році та став справжньою класикою для мільйонів слухачів. «Він Поруч» – це історія про підтримку, силу та віру в себе.
BILD дізнався, що німецький уряд розглядає варіант укладення миру в Україні у 2025 році
Німецький уряд провів внутрішній аналіз, який свідчить про те, що російський правитель Володимир Путін нібито готовий завершити війну. Це випливає із сигналів, які Кремль посилає росіянам та міжнародному товариству. Основна причина цього полягає у погіршенні економічної ситуації в Росії через війну. Але є ще і другорядні, пов'язані із результатами виборів у США та підготовкою до виборів у російський парламент.
За цим документом, з яким ознайомилося видання BILD, уряд Німеччина бачить ознаки готовності кремлівської влади до завершення війни в Україні цього року. Такий висновок зроблений на основі сигналів, які Путін посилає росіянам та світовим урядам. За даними BILD, одна з причин цього висновку – погіршення економічної ситуації в Росії.
"Відсоткові ставки і ціни на продукти харчування сильно зростають. Тільки за останні п'ять місяців рубль втратив понад 20% щодо євро. Тризмінна робота ВПК уже не може приховати кризу в інших галузях. Якщо у 2024 році економічне зростання становило трохи менше ніж 4%, то у 2025 році очікуване зростання – не більше ніж 1%", – ідеться у повідомленні.
Також на бажання Путіна досягти миру можуть вплинути наміри обраного президента США Дональда Трампа, який неодноразово заявляв про швидке завершення війни. BILD зазначає, що Трамп може почати переговори після інавгурації 20 січня.
Окрім того, адміністрація російського президента вже поринула у підготовку до парламентських виборів 2026 року. Тому росіяни через представників влади мають отримувати повідомлення про те, що так звана "СВО" підходить до завершення. При чому продати це хочуть як перемогу, але "образ перемоги СВО" ще готують.
Офіційна позиція уряду Німеччини відрізняється від висновків цього внутрішнього аналізу. На запит BILD в Міністерстві закордонних справ ФРН заявили, що уряд виходить з того, що війна продовжиться, оскільки Путін не зацікавлений у мирних перемовинах і стійкому мирі. Політичний оглядач BILD Філіп П'ятов зазначив, що аналіз розглядає лише вірогідний сценарій, а публічні сигнали Кремля можуть лише здаватися сигналами про мир, але означати і щось інше, протилежне або взагалі нічого. Як писав Інформатор, у Кремлі завжди брешуть і якщо кажуть, що переговори неможливі, то схильні саме їх розпочинати.
Тим часом, в Україні зростає кількість людей, готових розглянути територіальні поступки Росії за умови повернення стійкого миру. За останній рік кількість таких людей збільшилася з 19 до 38 відсотків. Але при цьому важливою умовою мирних переговорів мають бути гарантії про те, що Росія не зможе повторити свій напад.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.