"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Біженці отримують листи з вимогою сплатити страхові внески. Це означає, що компанії не отримали гроші від служб соціального захисту ФРН
Українці в Німеччині отримують листи від страхових компаній з вимогою сплатити певні внески. Це трапляється через те, що деякі такі фірми не отримали виплати від служб соціального захисту, які відповідають за перебування українських біженців на території держави. Водночас експерти радять українцям самостійно сплачувати ці внески.
Однак після цього необхідно звернутись до певних державних установ ФРН. Вони у свою чергу мають компенсувати ці витрати. Розʼяснення з цього приводу оприлюднила німецько-українська благочинна асоціація Ukrainian Future.
"Через розрив у наданні соціальної допомоги та сплаті страхових внесків, деякі страхові компанії не отримали виплати від служб соціального захисту. Українці отримують листи, де йдеться про вимогу виплатити певну суму внеску", - йдеться у дописі організації в Facebook.
Експерти радять самостійно сплатити суму, яку страхова компанія вказали в листі. Водночас потрібно переадресувати листа до установи, яка відповідає за українців у Німеччині - зазвичай це Sozialamt (Соціаламт) чи Jobcenter (Джобцентр). У листі потрібно вказати, що ви самостійно сплатили страховий внесок і просите про відшкодування.
Нагадаємо, нещодавно уряд Ірландії затвердив нові правила для біженців з України. Нові умови передбачають зменшення фінансової допомоги та вимагають від людей швидше шукати самостійне житло. Виплати будуть скорочені для 2500 осіб.
Також ми писали, що Чехія запроваджує нові обмеження для громадян України. З 1 вересня 2024 року змінюються умови надання державного гуманітарного житла. Його надаватимуть лише на 90 днів.
Тим часом Німеччина продовжила дію спрощених правил вʼїзду для біженців з України. Відповідне рішення ухвалило Міністерство внутрішніх справ ФРН. Таким чином вʼїжджати до Німеччини без дозволу на проживання тепер можна до 31 грудня 2024 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.