У Берліні кажуть, що німецькі громадяни повинні мати можливість знайти найкоротший шлях до укриття за допомогою мобільного телефону
У Німеччині хочуть збільшити кількість укриттів для цивільного населення. Рішення пов'язане з погіршення ситуації з міжнародною безпекою. Укриттями мають бути обладнані як громадські будівлі, так і приватні приміщення. Також це стосується підземних паркінгів та метро.
Про це пише Spiegel. Видання зазначає, що Федеральне відомство з питань цивільного захисту та допомоги в разі стихійних лих хоче створити більше укриттів у Німеччині.
Зокрема, речник Федерального міністерства внутрішніх справ заявив, що "наразі є намір розробити ключові моменти концепції укриття". За його словами, очікується "широка координація". Тому цей процес "все ще займе деякий час".
За його словами, мета цього рішення полягає у тому, щоб зафіксувати, які об'єкти придатні для створення укриттів. Мова про підземні автостоянки, станції метро і підвали.
Також у Німеччині мають бути обладнані як громадські будівлі, так і приватні приміщення. Згідно з наданою інформацією, німецькі громадяни повинні мати можливість знайти найкоротший шлях до укриття за допомогою мобільного телефону.
Німеччина розпочала масштабну підготовку до потенційного зіткнення з Росією, яке, за оцінками експертів, може мати для країни ще більш серйозні наслідки, ніж нинішня війна в Україні. За інформацією Frankfurter Allgemeine Zeitung, Збройні сили Німеччини активно реалізують стратегію під назвою "Операційний план "Німеччина".
У рамках підготовки до потенційного конфлікту підполковник Йорн Плішке закликав підприємства адаптуватися до кризових умов. Він порекомендував компаніям проводити навчання співробітників, наприклад, водінню вантажівок, адже 70% водіїв у Німеччині - вихідці зі Східної Європи, які можуть залишити країну у випадку війни. Крім того, підприємства зобов'язують готуватися до можливих перебоїв з енергопостачанням, зокрема через використання дизель-генераторів. У різних містах країни тривають консультації між представниками бізнесу, промисловості та аграрного сектору.
Нагадаємо, у вересні у Кельн-Вані правоохоронці розслідували можливий саботаж на ключовій базі НАТО, яка займається логістикою та підтримкою України. У Бундестазі висловили припущення, що ці інциденти можуть бути пов’язані з діями Росії.
На тлі інформації про дозвіл союзників України на удари далекобійною зброєю по території Росії з’явилися побоювання, що Кремль може посилити диверсійні атаки. Німеччина продовжує готуватися до нових викликів, зміцнюючи обороноздатність і стійкість як військових, так і цивільного сектору.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.