Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Франція засудила антифранцузькі заворушення в Нігері після державного перевороту
У Нігері, який охопив військовий переворот, напали на посольство Франції. У Парижі засудили насильство щодо дипломатичної установи та пригрозили реакцією.
Про це повідомило агентство Reuters.
"Президент не потерпить жодних нападів на Францію та її інтереси", - заявили в офісі французького лідера Еммануеля Макрона, але уточнили, що мова йде про напади на французьких дипломатів, збройні сили чи бізнес.
Макрон також провів телефонну розмову з президентом Нігеру Мохамедом Базумом, якого скинули військові. Він засудив переворот та закликав до спокою в країні. На події в Нігері також відреагувало Міністерство закордонних справ Франції. Дипломатичне відомство засудило переворот в країні та закликало владу захистити французьку місію, як того вимагає міжнародне право.
До військового перевороту Нігер був партнером Франції та США у сфері безпеки. Вони використовували його як військову базу для боротьби з ісламістськими повстанцями в Західній та Центральній Африці.
У середу, 26 липня, військовослужбовці президентської гвардії заблокували доступ до резиденції президента Нігера Мохамеда Базума. ЗМІ повідомляли про спробу держперевороту.
Солдати застерегли від будь-якого іноземного втручання, додавши, що вони поважатимуть життя та здоров'я Базуму. Низка країн світу відразу ж засудили переворот в Нігері, зокрема й Україна.
У п'ятницю, 28 липня, глава президентської гвардії Абдурахман Чіані назвав себе новим лідером Нігеру. Він був пов'язаний зі спробою державного перевороту проти екс-президента у 2015 році, але в суді заперечував це.
Нагадаємо, неподалік берегів Нігерії вибухнув нафтовий танкер. Відразу після цього почалася сильна пожежа - корабель повністю охопило вогнем, через що ніхто не міг підійти близько до судна. На борту в цей момент було 10 членів екіпажу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.