Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Нідерланди мають наслідувати приклад Швеції, Фінляндії та країн Балтії
У четвер, 28 грудня, Головнокомандувач армією Нідерландів генерал Мартін Війнен заявив про необхідність готовності до можливої війни з росією. Він не виключає сценарію, де війна буде відбуватись у королівстві. Він закликав готувати запаси їжі та води для цивільного населення на випадок "коли що-небудь піде не так".
Про заяву генерала Війнена інформує видання De Telegraaf. Головнокомандувач попросив віднестись до ситуації серйозно.
"Ми повинні бути серйозно готові до можливого збройного конфлікту з росією", - сказав Війнен.
За його словами, Нідерланди мають наслідувати приклад Швеції, Фінляндії та країн Балтії. Ці країни межують або розташовані поруч із росією. Тому населення цих країн краще підготовлене до війни, а нідерландці - ні.
"Нідерланди повинні знову навчитися, що все суспільство повинно бути готове, коли що-небудь піде не так", - каже Війнен.
Генерал додав, що для громадян це означає наявність запасів їжі та питної води. Він повідомив, що у Нідерландах не повинні думати, що їм гарантована безпека, оскільки ми перебуваємо за 1500 кілометрів від росії. На кінець він додав, що росія розуміє тільки одну мову - сильні збройні сили. Через це, на його думку, необхідно обов'язково посилити армію Нідерландів.
Восени Інформатор писав, що конфлікт на Близькому Сході і війна росії проти України зобов'язані мати наслідки для Німеччини. Цього вимагав міністр оборони ФРН Борис Пісторіус. Він не виключав початок війни у Європі.
Міністр також додавав, що влада зробить усе, що в її силах, у конфлікті на Близькому Сході, щоб не допустити подальшої ескалації. Пісторіус також закликав до фінансування Бундесверу.
Надалі у Німеччині відбувалась дискусія коаліцій щодо фінансування Бундесверу. На думку Бориса Пісторіуса, німецький уряд не занадто повільний у так званому "переломі" у питанні коштів для армії.
Зокрема, для потреб Бундесверу створили спеціальний фонд у розмірі 100 мільярдів євро. Соціал-демократи також змінили його структуру.
Політик зауважував, що Бундесвер занедбаний впродовж тривалого часу. Виправити ситуацію з ним не так просто. Пісторіус переконаний, що до кінця цього десятиліття Німеччина опиниться у зовсім іншому становищі в питанні своєї армії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.