Головна
Україна
Події
17:37, 30 Червня
Информатор UA

Интро

У невизнаному Придністров'їчоловіків агітують підписувати контракт зросійською армією.Оголошення про набір публікують в усіх ЗМІ тарозсилають на електронну пошту. Про це повідомляєз посиланням наГоловне управління розвідки Міноборони України. Чоловікам, які звертаються до центру зайнятості, замість роботи пропонують військову службу за контрактом в армії рф. На виробничих та сільськогосподарських підприємствах проводять збори, на яких представники пунктів відбору агітують працівників до проходження військової служби за контрактом. "З цією ж метою чиниться тиск на військовослужбовців строкової служби. Також тираспольський РВК розпочав призов на військову службу громадян, які закінчили військову кафедру ВНЗ та були зараховані у запас з присвоєнням офіцерського звання", - розповіли у розвідці. Нагадаємо, на окупованих територіях вичерпано всі запаси продуктів. Крім того,російські підприємства намагаються знайти аналоги до комплектуючих для своїх літаків. Такожписав, що окупантинамагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастиниз бойової техніки. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Заголовне фото: з відкритих джерел

У невизнаному Придністров'ї чоловіків агітують підписувати контракт з російською армією - розвідка

Читать на русском
У невизнаному Придністров'ї чоловіків агітують підписувати контракт з російською армією - розвідка

Вже розпочався призов на військову службу громадян, які закінчили військову кафедру

У невизнаному Придністров'ї чоловіків агітують підписувати контракт з російською армією. Оголошення про набір публікують в усіх ЗМІ та розсилають на електронну пошту.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України

Чоловікам, які звертаються до центру зайнятості, замість роботи пропонують військову службу за контрактом в армії рф. На виробничих та сільськогосподарських підприємствах проводять збори, на яких представники пунктів відбору агітують працівників до проходження військової служби за контрактом.

"З цією ж метою чиниться тиск на військовослужбовців строкової служби. Також тираспольський РВК розпочав призов на військову службу громадян, які закінчили військову кафедру ВНЗ та були зараховані у запас з присвоєнням офіцерського звання", - розповіли у розвідці.

Нагадаємо, на окупованих територіях вичерпано всі запаси продуктів. Крім того, російські підприємства намагаються знайти аналоги до комплектуючих для своїх літаків.

Також Інформатор писав, що окупанти намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастини з бойової техніки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.