Головна
Україна
Події
16:12, 30 Червня
Информатор UA

Интро

На всіх окупованих територіях погіршується гуманітарна ситуація – всі запаси продуктів та предметів першої необхідності вичерпано. Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, передає Інформатор.  Таку інформацію надала українська розвідка. Зазначається, що поставок з росії немає.  "Порівняно з початком червня, відмічається значне зростання цін на основні групи товарів та зменшення «гуманітарної допомоги». Особливу увагу окупанти приділяють русифікації захопленої території, збільшенню обігу російського рубля та введення російських практик діяльності у всіх сферах життя", - зазначив Мотузяник. Аби поповнити запаси у техніці, росіяни знімають зі зберігання необхідні зразки озброєння. По всій території росії, в тому числі у найвіддаленіших регіонах (Калінінградська область, острів Сахалін) проводяться заходи зі зняття, відновлення та підготовки до відправки у райони оперативного призначення озброєння та техніки. Нагадаємо, майже 16 мільйонів українців потребують гуманітарної допомоги. Крім того, рф депортувала 1,2 млн українців.  Також Інформатор писав, як живуть українці під час війни.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

На окупованих територіях вичерпано всі запаси продуктів, — українська розвідка

Читать на русском

Також зросли ціни на основні групи товарів

Читать на русском
На окупованих територіях вичерпано всі запаси продуктів, — українська розвідка

Також зросли ціни на основні групи товарів

На всіх окупованих територіях погіршується гуманітарна ситуація – всі запаси продуктів та предметів першої необхідності вичерпано.

Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, передає Інформатор

Таку інформацію надала українська розвідка. Зазначається, що поставок з росії немає. 

"Порівняно з початком червня, відмічається значне зростання цін на основні групи товарів та зменшення «гуманітарної допомоги». Особливу увагу окупанти приділяють русифікації захопленої території, збільшенню обігу російського рубля та введення російських практик діяльності у всіх сферах життя", - зазначив Мотузяник.

Аби поповнити запаси у техніці, росіяни знімають зі зберігання необхідні зразки озброєння. По всій території росії, в тому числі у найвіддаленіших регіонах (Калінінградська область, острів Сахалін) проводяться заходи зі зняття, відновлення та підготовки до відправки у райони оперативного призначення озброєння та техніки.

Нагадаємо, майже 16 мільйонів українців потребують гуманітарної допомоги. Крім того, рф депортувала 1,2 млн українців

Також Інформатор писав, як живуть українці під час війни

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.