У НАТО відповіли на закиди, що у Залужного "нема плану війни"

Читать на русском

У Альянсі підкреслюють важливість окремих успішних операцій ЗСУ

Читать на русском
В НАТО впевнені, що Залужний має план війни
В НАТО впевнені, що Залужний має план щодо ведення війни проти рф

У Альянсі підкреслюють важливість окремих успішних операцій ЗСУ

У НАТО запевняють про некоректність припущень щодо відсутності плану досягнення воєнних цілейвій у військового керівництва ЗСУ. Генерал Альянсу на умовах анонімності наголосив, що партнери України не нав’язують ЗСУ конкретного підходу у веденні війни. У НАТО вважають, що ЗСУ ефективніше визначають планування самостійно, а задача союзників – підтримувати Україну, надаючи необхідне озброєння.

Коментар військового-високопосадовця Альянсу на брифінгу у Брюсселі наводить кореспондент "Європейської правди". За даними відомства, Залужний точно і правильно описує ситуацію на фронті, просування ЗСУ не є швидким, але плани присутні і є поетапність їх втілення.  

"Те, як генерал Залужний описав ситуацію – є точним. Але водночас, коли президент Зеленський каже, що просування не є достатньо швидким – це також правда. Але водночас, Залужний не стверджував, що у нього нема плану. Бо у нього є план! Але втілення цього плану – надзвичайно складна задача, навіть з тією підтримкою, яку Захід надає Україні", – пояснив він.

Також у Альянсі підкреслюють важливість окремих успішних операцій ЗСУ.

"Те, що їм вдалося досягти такого на Чорному морі – доводить, що Україна надзвичайно успішна і має план для досягнення успіху", – пояснив генерал НАТО.

Засідання Україна-НАТО 29 листопада

У середу, 29 листопада, у штаб-квартирі Альянсу в Брюселі відбувається засідання Україна-НАТО. генсек НАТО Єнс Столтенберг зазначив, що Альянс завжди підтримуватиме Україну у прагненні долучитись до нього. На зустрічі також буде погоджена програма реформ, яку має виконати українська влада.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час брифінгу заявив, що Україна вважає вихід на кордони 1991 року стратегічною метою у війні. На компроміси з росією йти також ніхто не збирається. Водночас, за його словами. Збройні Сили України вже фактично стають армією Північноатлантичного альянсу

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.