“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Умова проста й домовитись можна було, але довіри до росіян немає
З перших днів повномасштабної війни Україна намагалась домовитись з РФ про припинення бойових дій та виведенні військ. Було проведено кілька переговорів, але досягти домовленостей так і не вдалось. А все через те, що до росії немає довіри.
Про це розповів лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія у рамках інтерв'ю журналістці каналу "1+1" Наталії Мосійчук. Він зазначив, що у РФ була вимога – взяли нейтралітет й відмовитись від вступу у НАТО. За її виконання вона була готова закінчити війну.
"Це була найбільша для них справа, вони готові були закінчити війну, якщо ми візьмемо, як Фінляндія колись, нейтралітет і дамо зобов'язання, що ми не будемо вступати до НАТО... Фактично ключовий пункт був цей. Все інше там - косметичні, політичні приправки, типу денацифікація...", - розповів політик.
Арахамія додав, що для погодження цього пункту треба було змінити Конституцію країни. Адже шлях до НАТО записаний у ній. Але це можна було зробити, якби не недовіра до РФ. Тому ставку зробили на гарантії безпеки, бо розуміли, що Кремль може зараз вивести свої війська, а згодом напасти знову.
"По-перше, для того, щоб на цей пункт погодитися, треба змінювати Конституцію, - наш шлях до НАТО записаний в Конституції. По-друге, немає довіри і не було до росіян, що вони це зроблять. Це можна лише зробити, якщо є гарантії безпеки. Ну ми ж не могли щось підписати, відійти, всі б там видихнули, а потім вони б зайшли більш підготовлені, бо вони прийшли насправді непідготовлені", - пояснив Арахамія.
Переговорний процес почався навесні 2022 року. Російська делегація висувала цілу низку вимог до України, натомість не припиняла обстріли навіть під час них. Саме через недотримання обіцянок мирні перемовини так і завершились нічим. Згодом і взагалі їх припинили проводити через відсутність точок дотику.
Дотепер в росії заявляють, що готові сісти за стіл переговорів з Україною. Навіть путін під час саміту "Великої двадцятки" стверджував, що ніколи не відмовлявся від мирних переговорів. Але українська влада впевнена, що перемовини потрібні лише для того, щоб росія змогла підготуватись до наступного нападу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.