У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Космічне агентство США планує повернути людей на Місяць у рамках місії Artemis до 2025 року
Перші випробування з видобутку корисних копалин на Місяці NASA проведе протягом наступного десятиліття. Планується, що на Місяці почнуть добувати залізо та воду.
Як повідомила агенція Reuters, NASA прагне видобувати ресурси супутника Землі, які спершу включали кисень і воду, а згодом можуть доповнитись залізом та рідкісноземельними елементами. Космічне агенство США вже зробило кроки з видобутку місячного ґрунту у 2032 році.
Також NASA планує повернути американців на Місяць у рамках місії Artemis до 2025 року, щоб полегшити майбутній політ на Марс.
Ключовою частиною місії стане просування комерційних можливостей у космосі. Агентство прагне кількісно оцінити потенційні ресурси, включаючи енергію, воду та місячний ґрунт, з метою залучення комерційних інвестицій, сказав фахівець із ракетобудування у космічному центрі NASA у Джонстоні Джеральд Сандерс.
Ми намагаємося інвестувати на етапі розвідки, зрозуміти ресурси, щоб знизити ризик, щоб інвестиції мали сенс і могли вести до розробки та виробництва. Поки що ми буквально тільки дряпаємо поверхню, - сказав він на конференції з гірничодобувної промисловості у Брісбені.
Наприкінці місяця NASA відправить на Місяць випробувальну бурову установку та планує масштабніші розкопки місячного ґрунту (реголіту) і навіть тестовий завод з переробки у 2032 році.
Космічне агентство США опублікувало відео планети Земля із МКС під таким кутом, який мешканці Землі ще не бачити. Ролик тривав понад годину і показав унікальні кадри Землі у різний час доби.
Від моменту публікації відео переглянули мільйони людей у всьому світі.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що астроними вперше побачили трагічну загибель нашої планети.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.