У пісні багато простих, знайомих станів — коли ніби все ще поруч, але вже не разом. Вона про ті моменти, коли зв’язок між людьми стихає не через скандал, а через мовчання, яке стало звичним. Артистка зізнається, що це не пісня про розрив із претензією — це про усвідомлення, що двоє більше не дивляться в один бік.
Українські дані про COVID-19 зосереджені нерівномірно
З повномасштабним вторгненням Росії аналіз захворювання на коронавірус в Україні ускладнився.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу НАН України
Лабораторії, лікарні продовжують працювати, випадки захворюваності та летальні випадки реєструють.
Так, зареєстровані епідемічні показники показали зниження захворюваності на COVID-19 у кілька разів. Це не означає різкого зменшення реальних показників, і, більше того, такі фактори, як велика кількість біженців, великі скупчення людей в укриттях тощо могли служити каталізатором епідемії.
Станом на 16 березня середня за тиждень кількість одужуючих становила 24 879 осіб на день. Середня за тиждень кількість нових інфікованих становить 5057 на день. Середня за тиждень кількість нових смертей становить 79 на добу.
Незважаючи на неповноту даних, спостерігалося одночасне зниження позитивності ПЛР-тестів та тестів на антиген. Отже, захворюваність, ймовірно, продовжує знижуватись.
Кількість смертей здається заниженою принаймні у півтора рази.
Українські дані про COVID-19 зосереджені нерівномірно: 40% усіх ПЛР-тестів, про які відомо з баз даних, зробили на Рівненщині. Левова частка нових хворих припадає на чотири регіони: Волинську, Полтавську, Черкаську області та Київ.
У сусідніх країнах (Польща, Угорщина, Словаччина, Молдова, Румунія), що приймають українських біженців, нових спалахів інфекції не спостерігається.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.