"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
Цей пісня для кожного, хто хоча б раз горів у пожежі почуттів, які виявилися лише ілюзією. Це твоє нагадування, що завжди варто обирати себе.
РФ формує інформаційний фон для виправдання злочинів російської армії
У Міністерстві закордонних справ України відреагували на поширювану російськими ЗМІ інформацію про загибель п'ятирічного хлопчика у непідконтрольному Україні Олександрівському нібито внаслідок удару безпілотника ВСУ. Свідки заявили, що дитина загинула через нещасний випадок.
Про це заявив речник МЗС України Олег Ніколенко, - передає Інформатор .
«Свідки заявили про нещасний випадок: дитина загинула від вибуху міни, яку знайшла у гаражі. Більш того, смт Олександрівське знаходиться на відстані 30 км від українських позицій. Жоден безпілотник ВСУ просто не зможе туди долетіти», - зазначив Ніколенко.
За його словами, фейки про вбитих дітей - невід'ємний елемент російських психологічних операцій проти України.
«Всі ми пам'ятаємо про вигаданого розп'ятого хлопчика в Слов'янську. Як і минуле, нинішнє вкидання має на меті розпалити ворожнечу на окупованих територіях і у РФ, спотворити дійсність, виправдати провокації російських угрупувань», - пояснив Ніколенко.
Він підкреслив, що стратегічні партнери України розуміють і не сприймають російські інсинуації.
«Російські фейки можна перемогти тільки завдяки системній роботі. За роки війни наша держава накопичила потужну експертизу на рівні неурядових організацій. Починають діяльність окремі спеціалізовані центри протидії дезінформації. Працюємо і над іншими міжнародними ініціативами», - резюмував Ніколенко.
Українська сторона направила СММ ОБСЄ ноту про наміри окупаційної адміністрації фальсифікувати події в смт Олександрівське Донецької області України.
Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Криму і Донбасу незаконно утримують 376 українців. Крім того, на Донбасі окупанти посилено проводять командно-штабні тренування .
Також Інформатор писав, що в Україні розробляють проект Donbass travel і чому не варто вживати слово «Донбас» .