“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Локдаун неминучий в найближчому майбутньому
У Міністерстві охорони здоров'я очікують, що пік із захворюваності на коронавірус буде в січні-лютому. Локдаун при такому розкладі неминучий.
Як передає Інформатор,про це повідомив виконуючий обов'язки глави Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України Ігор Кузин у інтерв'ю виданню "Ліга".
"З точки зору епідеміології або статистики, яка зараз є, локдаун неминучий. Розрахунки показують, що пікові періоди із захворюваності очікуються в середині січня і триватимуть приблизно до середини лютого. За різними математичними моделями, природний спад захворюваності очікується не раніше лютого 2021 року", - зазначив він.
Говорячи про жорсткий карантині, Кузин сказав, що він повинен бути "на межі ліжок, які у нас є". У Міністерстві охорони здоров'я прийшли до висновку, що перед впровадженням локдауну повинні враховуватися 2 фактора:
"Тобто локдаун повинен бути до великих святкувань і до природного спаду інфекції, щоб ми уникли катастрофічних наслідків", - резюмував представник МОЗ.
Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував впровадження жорсткого карантину в січні.Обмеження стануть відомі 9 грудня на засіданні уряду.
Також Інформатор писав, що Шмигаль до цього назвав два варіанти розвитку ситуації з жорстким карантином.