Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Зазвичай дитині можна дати не більше двох імен
Мін’юст України поділився переліком найпопулярніших дитячих імен першого півріччя 2023 року. Список відрізняється з тогорічним.
Про це інформує Міністерство юстиції України у Facebook-сторінці.
Найпоширенішими іменами серед дівчаток стали: Анастасія, Вікторія, Дарина, Єва, Злата, Катерина, Мирослава, Марія, Софія, Соломія. Хлопчиків найчастіше називають: Андрій, Богдан, Володимир, Василь, Данило, Іван, Матвій, Микола, Олександр, Ярослав. Роком раніше у топпереліку були Софія, Марія, Марк та Артем.
Зокрема 2022 року лідерами серед імен хлопчиків стали Артем, Олександр, Максим, Богдан, Марк, Дмитро, Михайло. Але не всі новоспечені батьки віддають перевагу простоті та лаконічності. А серед дівчат популярні були. Анна, Софія, Марія, Вікторія, Анастасія, Соломія, Олександра, Поліна.
Ім’я дитини визначається за згодою батьків новонародженого. Це визначено статтею 146 Сімейного кодексу України. У випадку неперебуванні у шлюбі матері дитини, а при цьому відсутнє добровільне визнання батьківства – ім'я для малечі визначає лише мати немовляти.
Зазвичай дитині можна дати не більше двох імен. Існує виняток для національної меншини, якщо це належить до звичаїв етносу матері або батька.
Суперечка між батьками щодо імені дитини можлива. Вона має вирішуватися органом опіки та піклування або судом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.