У метро Києва стався збій: пасажири не можуть купити квитки

Можна скористатися лише раніше купленими квитками

У метро Києва стався збій: пасажири не можуть купити квитки

У п'ятницю, 24 грудня, у Києві можливі проблеми при купівлі квитків у метро. У міському дата-центрі стався технічний збій.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Київського метрополітену.

"З технічних причин можливі збої при купівлі квитків у громадському транспорті. Про повноцінне відновлення роботи повідомимо.
Просимо вибачення за незручності", - йдеться в повідомленні.

Поки що можна скористатися тільки раніше купленими квитками та оплатити проїзд банківською картою безпосередньо на турнікеті.

Нагадаємо, 4G-інтернет тепер працює на всіх 46 станціях київського метро та в тунелях між ними.

Крім того, днями у метро Києва жінка потрапила під поїзд: кілька станцій було закрито.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити