Головна
Україна
Події
11:53, 9 Серпня
Информатор UA

Интро

У Мелітополі колаборанти під дулами автоматів провели "опитування" – менше ніж 10% людей, які залишились в місті, підтримують російську федерацію. Інші жителі відкрито говорять ні. Про це розповів мер Мелітополя Іван Федоров, - передає Інформатор.  "Після того, як окупанти відправили своїх колаборантів по квартирах та будинках вивчити думку жителів щодо референдуму, вони були шоковані тим, що лише 10 % готові підтримувати російську федерацію. Хочу звернути увагу кожного українця, люди, які знаходяться в окупації 167 днів та постійній небезпеці сьогодні 90% з тих, хто залишився у місті відверто говорять "ні" росії. На кожну відповіді "ні" можна отримати полон, обшуки, тортури", - заявив Федоров. За його словами, вже зрозуміло, що ні про який референдум вже не йдеться тому, що не має підтримки жителів. Вони можуть лише зняти псевдокартинку, як зробили це вчора.  "рашисти зібрали у залі місцевого Палацу культури близько 600 людей – масовку з інших тимчасово окупованих територій Запорізької області. Гауляйтер Балицький (колишній народний депутат України) підписав "наказ" про приєднання регіону до складу росії. 1,5 року тому на місцевих виборах він набрав менше 10% голосів", - наголосив Федоров. В ефірі росЗМІ рашисти погрожують розстрілами тим, хто не згоден з позицією кремля. Хочуть розпочати з вчителів, які відмовляються навчати дітей за російськими програмами. Нагадаємо, війська рф можуть перетворити "референдуми" на збір розвідданих. Крім того, у Луганській області окупанти змушують людей за їжу йти на "референдум". Також Інформатор писав, що рашисти готують Енергодар до псевдореферендуму. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Мелітополі 90% людей навіть під дулом автоматів кажуть "ні" приєднанню до росії

Читать на русском

Рашисти не зможуть організувати референдум через спротив місцевого населення

Читать на русском
У Мелітополі 90% людей навіть під дулом автоматів кажуть "ні"  приєднанню до росії

Рашисти не зможуть організувати референдум через спротив місцевого населення

У Мелітополі колаборанти під дулами автоматів провели "опитування" – менше ніж 10% людей, які залишились в місті, підтримують російську федерацію. Інші жителі відкрито говорять ні.

Про це розповів мер Мелітополя Іван Федоров, - передає Інформатор

"Після того, як окупанти відправили своїх колаборантів по квартирах та будинках вивчити думку жителів щодо референдуму, вони були шоковані тим, що лише 10 % готові підтримувати російську федерацію. Хочу звернути увагу кожного українця, люди, які знаходяться в окупації 167 днів та постійній небезпеці сьогодні 90% з тих, хто залишився у місті відверто говорять "ні" росії. На кожну відповіді "ні" можна отримати полон, обшуки, тортури", - заявив Федоров.

За його словами, вже зрозуміло, що ні про який референдум вже не йдеться тому, що не має підтримки жителів. Вони можуть лише зняти псевдокартинку, як зробили це вчора. 

"рашисти зібрали у залі місцевого Палацу культури близько 600 людей – масовку з інших тимчасово окупованих територій Запорізької області. Гауляйтер Балицький (колишній народний депутат України) підписав "наказ" про приєднання регіону до складу росії. 1,5 року тому на місцевих виборах він набрав менше 10% голосів", - наголосив Федоров.

В ефірі росЗМІ рашисти погрожують розстрілами тим, хто не згоден з позицією кремля. Хочуть розпочати з вчителів, які відмовляються навчати дітей за російськими програмами.

Нагадаємо, війська рф можуть перетворити "референдуми" на збір розвідданих. Крім того, у Луганській області окупанти змушують людей за їжу йти на "референдум".

Також Інформатор писав, що рашисти готують Енергодар до псевдореферендуму.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.