Головна
Україна
Події
09:39, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

Російські окупанти зруйнували міста та села у Луганській області. І тепер змушують людей без домівок йти на псевдореферендум за їжу. Про цеголова Луганської обласної військової адміністрації СергійГайдай, передаєІнформатор. За його словами, така ситуація склалася в Лисичанську, Сєвєродонецьку, Попасній, Рубіжному, Гірському, Золотому та населених пунктах цих громад. "Окупанти фактично знищили ці міста, зробили безхатченками сотні тисяч людей, 90 % з яких евакуювалися. Багато із тих, хто залишився, мешкає у підвалах та сховищах. Спочатку їх звільнили від усього, а тепер вимушують зявитися на псевдореферендум", - заявив Гайдай. Зараз у Луганській області активізовано "агітаційно-роз'яснювальну складову" підготовки до референдуму про входження регіону до складу рф. Окупаційна влада та колаборантський громадський рух під виглядом надання продуктів або будівельних матеріалів організовують зустрічі із населенням нещодавно захоплених територій регіону. "Виманюють персональні дані, закликають йти на так званий референдум, вимушуючи людей обмінювати волю на їжу, питну воду та OSB-плити", - зазначив Гайдай. Ситуація на фронті Ворог продовжує атакувати Луганську область, однак сили оборони завдають противнику втрат на всіх напрямках. Російська армія, як і раніше, застосовує тактику "випаленої землі", не шкодуючи цивільне населення та їхні домівки. Так, упродовж 5 серпня в районі лінії фронту між Луганською та Донецькою областями ворог випустив пять ракет, ще шість разів працювала ствольна та реактивна артилерія окупанта. Тричі застосовувалися міномети, штурмові дії росіян підтримувалися танковими обстрілами та авіацією. За декількома напрямками росіяни намагалися захопити більш вигідні рубежі, покращити тактичне положення, але вимушені були відійти. Ведуть наступ у напрямку на Бахмут, тривають бойові дії. Джерело: Луганська ОВА Джерело: Луганська ОВА Джерело: Луганська ОВА Джерело: Луганська ОВА Нагадаємо,рф формує нові батальйони з "добровольців" без військового досвіду. Крім того, у Запорізькій області росіяни утримують на блокпосту понад 1 200 авто, люди чекають по 7 днів у черзі. Такожписав, чиможуть виїхати за кордон чоловіки, які тимчасово непридатнідо військової служби. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Луганській області окупанти змушують людей за їжу йти на "референдум"

Читать на русском
У Луганській області окупанти змушують людей за їжу йти на "референдум"

Зараз в регіоні активізовано "агітаційно-роз'яснювальну складову" підготовки до "референдуму"

Російські окупанти зруйнували міста та села у Луганській області. І тепер змушують людей без домівок йти на псевдореферендум за їжу.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передає Інформатор.

За його словами, така ситуація склалася в Лисичанську, Сєвєродонецьку, Попасній, Рубіжному, Гірському, Золотому та населених пунктах цих громад.

"Окупанти фактично знищили ці міста, зробили безхатченками сотні тисяч людей, 90 % з яких евакуювалися. Багато із тих, хто залишився, мешкає у підвалах та сховищах. Спочатку їх звільнили від усього, а тепер вимушують з’явитися на псевдореферендум", - заявив Гайдай. 

Зараз у Луганській області активізовано "агітаційно-роз'яснювальну складову" підготовки до референдуму про входження регіону до складу рф. Окупаційна влада та колаборантський громадський рух під виглядом надання продуктів або будівельних матеріалів організовують зустрічі із населенням нещодавно захоплених територій регіону.

"Виманюють персональні дані, закликають йти на так званий референдум, вимушуючи людей обмінювати волю на їжу, питну воду та OSB-плити", - зазначив Гайдай.

Ситуація на фронті

Ворог продовжує атакувати Луганську область, однак сили оборони завдають противнику втрат на всіх напрямках. Російська армія, як і раніше, застосовує тактику "випаленої землі", не шкодуючи цивільне населення та їхні домівки. Так, упродовж 5 серпня в районі лінії фронту між Луганською та Донецькою областями ворог випустив п’ять ракет, ще шість разів працювала ствольна та реактивна артилерія окупанта.

Тричі застосовувалися міномети, штурмові дії росіян підтримувалися танковими обстрілами та авіацією. За декількома напрямками росіяни намагалися захопити більш вигідні рубежі, покращити тактичне положення, але вимушені були відійти. Ведуть наступ у напрямку на Бахмут, тривають бойові дії. 

Джерело: Луганська ОВА

 

Джерело: Луганська ОВА

 

Джерело: Луганська ОВА

 

Джерело: Луганська ОВА

Нагадаємо, рф формує нові батальйони з "добровольців" без військового досвіду. Крім того, у Запорізькій області росіяни утримують на блокпосту понад 1 200 авто, люди чекають по 7 днів у черзі. 

Також Інформатор писав, чи можуть виїхати за кордон чоловіки, які тимчасово непридатні до військової служби.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.