“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Попередньою датою "референдуму" залишається 11 вересня
Російські загарбники можуть прискорити підготовку до "референдумів" на окупованих територіях. Опір серед українського населення змушує окупантів постійно змінювати свої плани.
Аналіз від американського Інституту вивчення війни – у матеріалі Інформатора.
Також вплив на плани окупантів щодо "референдумів" може мати контрнаступ українських військових. За даними мера Мелітополя Івана Федорова, окупаційна влада запланувала єдиний день голосування, але зараз розглядає семиденне "голосування з дому", під час якого озброєні російські військові будуть ходити по домівках і "опитувати" жителів. Радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань повідомив, що попередньою датою "референдуму" залишається 11 вересня.
"Скасувавши можливість особистого голосування та перейшовши до опитувань по домівках, російські окупанти збільшують свої можливості для прямого залякування мирного населення України", - вважають аналітики.
Окупаційна влада також може перетворити ці "опитування" на операції зі збору розвідданих для знищення української опозиції на окупованих територіях. Ліквідація виборчих дільниць для особистого голосування скасовує багато вимог до бюрократів щодо персоналу цих місць. Російські сили намагалися залучити на ці посади людей з окупованого населення. Голосування вдома також обмежує можливості партизанських нападів на ці місця.
Ситуація на фронті
Російські війська здійснили обмежені наземні атаки на південний захід та південний схід від Ізюма в напрямку Слов’янська. У Генштабі України повідомили, що українські сили відбили ворожу атаку біля Вірнопілля – приблизно за 18 км на південний захід від Ізюма. Загарбники також проводили наземні штурми поблизу Богородичного та Долини.
Окупанти здійснили обмежену наземну атаку на схід від Сіверська. Їм не вдалося покращити свою тактичну позицію у Верхньокам’янському, за 5 км на схід від Сіверська. Українські військові нейтралізували російську розвідувальну групу в Білогорівці, приблизно за 18 км на північний схід від Бахмута. Ворожі війська здійснили наземні атаки в районі населених пунктів Яковлівка, Володимирівка та Покровське.
Загарбники продовжили наземні атаки на північ і захід від міста Донецька та поступово просуваються до населених пунктів біля околиць міста. Російські війська безуспішно намагалися просунутися на схід від міста Миколаєва 7 серпня, але не досягли жодних територій. Українські військові повідомили, що російські війська здійснили невдалий штурм у напрямку Васильків-Благодатне, приблизно за 45 км на схід від міста Миколаєва.
Ключові висновки аналітиків:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: Associated Press