“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Завод побудують в промзоні на вулиці Пластовій
Європейський банк реконструкції та розвитку офіційно погодив генерального підрядника з будівництва сміттєпереробного заводу у Львові. Завод повинні побудувати через 2 роки.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Facebook міського голови Львова Андрія Садового.
Переможцем міжнародного тендеру став голландсько-литовський консорціум WTT-Axis. Завод побудують в промзоні на вулиці Пластовій.
«Другий етап, за який відповідає консорціум, стартує до кінця року. На першому місто підготувало будівельний майданчик і запустило станцію для органіки. Термін будівництва заводу - два роки», - йдеться у повідомленні.
Колапс системи утилізації сміття у Львові розпочався після пожежі на звалищі в селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області 30 травня 2016 року. 2 червня сільрада Великих Грибовичів прийняла рішення назавжди закрити звалище. З тих пір сміття зі Львову регулярно знаходили в різних частинах України, де його незаконно вивантажували на невідведених для цього територіях.
У червні 2018 року львівська влада підписали у Києві угоду про залучення € 35 млн від ЄБРР і міжнародних донорів на проект з утилізації твердих побутових відходів. На отримані гроші у Львові мають збудувати перший в Україні завод з глибокої переробки твердих побутових відходів та провести рекультивацію Грибовицької полігону. У місті також планують удосконалити підходи до вторинної переробки та управління відходами.
Також Інформатор писав, що у Львові два класи перевели на дистанційне навчання через COVID-19 у співробітників і учнів .