Головна
Життя
10:12, 21 Липня
Информатор UA

Интро

Хлопець з Херсонської області13 років страждав від нападів епілепсії, але одна нейрохірургічна операція змінила його життя. Йому видалили клітини мозку, які мали "збій" та провокували раптові судоми. При цьому лікарі зберегли усі його функції. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Перше медичне об'єднання Львова. Зараз Максимові 21 рік, перші напади епілепсії у хлопця почалися ще у вісім років. Відтоді він пройшов десятки обстежень, але жодне з них не могло пояснити причини хвороби. Різні комбінації протиепілептичних препаратів не допомагали і щотижня, по декілька разів, судомні напади заставали його вдома, на роботі та в громадських місцях. Після обстеження зясувалося це ідіопатична епілепсія, що трапляється досить рідко. Іншими словами, розлад мозкової діяльності, характерною ознакою якого є раптові судомні або безсудомні напади, що повторюються. Аби усунути багаторічну хворобунейрохірурги видалили пацієнтові частину скроневої ділянки мозку, яка провокувала раптові судоми. За два тижні після операції Максим ще жодного дня не втрачав свідомості, а це означає лише одне попереду виписка і життя без протиепілептичних препаратів. Нагадаємо, у Львові хірургипровели унікальну free flap операцію, завдяки якій пацієнту зберегли ногувід ампутації. Крім того,італійський хірург врятував 15-річного хлопця, який потрапивпід ракетний удар у Краматорську. Такожписав, щоврятували ногу 17-річному хлопцю-волонтеруз Сєвєродонецька. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Львові лікарі врятували хлопця, який 13 років страждав від епілепсії: йому видалили клітини мозку

Читать на русском

Він пройшов десятки обстежень, але жодне з них не могло пояснити причини хвороби

Читать на русском
У Львові лікарі врятували хлопця, який 13 років страждав від епілепсії: йому видалили клітини мозку

Він пройшов десятки обстежень, але жодне з них не могло пояснити причини хвороби

Хлопець з Херсонської області 13 років страждав від нападів епілепсії, але одна нейрохірургічна операція змінила його життя. Йому видалили клітини мозку, які мали "збій" та провокували раптові судоми. При цьому лікарі зберегли усі його функції.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Перше медичне об'єднання Львова.

Зараз Максимові 21 рік, перші напади епілепсії у хлопця почалися ще у вісім років. Відтоді він пройшов десятки обстежень, але жодне з них не могло пояснити причини хвороби. Різні комбінації протиепілептичних препаратів не допомагали і щотижня, по декілька разів, судомні напади заставали його вдома, на роботі та в громадських місцях.

Після обстеження з’ясувалося – це ідіопатична епілепсія, що трапляється досить рідко. Іншими словами, розлад мозкової діяльності, характерною ознакою якого є раптові судомні або безсудомні напади, що повторюються. Аби усунути багаторічну хворобу нейрохірурги видалили пацієнтові частину скроневої ділянки мозку, яка провокувала раптові судоми. 

За два тижні після операції Максим ще жодного дня не втрачав свідомості, а це означає лише одне – попереду виписка і життя без протиепілептичних препаратів. 

Нагадаємо, у Львові хірурги провели унікальну «free flap» операцію, завдяки якій пацієнту зберегли ногу від ампутації. Крім того, італійський хірург врятував 15-річного хлопця, який потрапив під ракетний удар у Краматорську.

Також Інформатор писав, що лікарі врятували ногу 17-річному хлопцю-волонтеру з Сєвєродонецька.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.