У Львові 6-річній дівчинці лікарі сформували штучний стравохід: у два роки вона ненароком випила миюче

Читать на русском

Їй виконали 45 операцій

Читать на русском
У Львові 6-річній дівчинці лікарі сформували штучний стравохід: у два роки вона ненароком випила миюче

Їй виконали 45 операцій

Шестирічній дівчинці, яка ненароком випила мийний засіб, лікарі сформували штучний стравохід. Досить рідкісну операцію зробили місяць тому, зараз маленька пацієнтка вже вдома. 

Про це повідомили у Першому медичному територіальному об’єднанні Львова, – передає Інформатор.

Зараз дитині шість років. Коли їй було два, вона ненароком випила мийний засіб і отримала важкі хімічні опіки стравоходу. Аби дівчинка могла пити та їсти, щомісяця впродовж року її оперували — розширювали звужений та зарубцьований стравохід. Коли це перестало допомагати, їй встановили гастростому — трубочку в животику.

Окрім проблеми з харчуванням, дитина мала ще одну — слину вона ковтати не могла і мусила постійно спльовувати її в хустинку. Для дівчинки, яка у вересні пішла до школи, це було дуже некомфортно. Єдиним виходом з ситуації стала реконструктивна операція — заміна власного стравоходу трансплантатом. Такі втручання дуже складні і для діток рідкість. Штучний стравохід лікарі сформували з фрагмента товстого кишківника. Уже на третій день після операції Оля почала самостійно ковтати слину, а через тиждень — пити воду.

Згодом вона зможе їсти самостійно. Трубочку в животі, через яку харчується 6-річна Оля, можна буде із часом прибрати. Дівчинка мріє стати хірургом і щоб усі дітки були здоровими!

У Львові 6-річній дівчинці лікарі сформували штучний стравохід: у два роки вона ненароком випила миюче 1

Нагадаємо, у парку Харкова 15-річна дівчинка потрапила під обстріл фосфорними бомбами та отримала поранення. Крім того, у Львові італійський хірург врятував 15-річного хлопця, який потрапив під ракетний удар у Краматорську.

Також Інформатор писав, що лікарі врятували ногу 17-річному хлопцю-волонтеру з Сєвєродонецька.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.