Головна
COVID-19
17:14, 12 Серпня
Информатор UA

Интро

У Львівській області розпочалася нова хвиля коронавірусу.Збільшення кількості хворих фіксують впродовж останніх чотирьох тижнів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Львівську міську раду. "На сьогодні 134 пацієнти знаходяться на стаціонарному лікуванні. Як правило, це пенсіонери та пацієнти, які мають важкі супутні захворювання. В основному госпіталізація спричинена тим, що коронавірус сприяв загостренню їхньої основної патології", - сказав директор департаменту охорони здоровя Львівської ОВА Орест Чемерис. Окрім того, на стаціонарному лікуванні знаходиться 7 дітей. Їхній стан стабільний, середньої важкості.Як зазначила керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко, у Львівській області вже розпочалася нова хвиля захворюваності на коронавірус. За її словами, на початку тижня в області зафіксували 218 випадків захворювання. За останній тиждень спостерігається зростання кількості нових випадків на 30%. "Захворювання розповсюджується по території області нерівномірно. Найбільше хворих у Львівському, Дрогобицькому і Золочівському районах. Розпочалася нова хвиля захворюваності, і це не дивно, оскільки ще місяць тому Італія, Франція, Німеччина повідомили про зростання кількості хворих. І оскільки зараз люди активно переїждають з країн Європи в Україну і навпаки, то цілком передбачувано, що кількість хворих на коронавірус в Україні почне збільшуватися, зокрема у Львівській області", пояснила Наталія Іванченко. Зазначимо, що у Європі виявили новий штам коронавірусу Омікрон ВА.5. У Львівській області випадків захворювання, викликаного новим штамом, не фіксують. Проте вже девять випадків виявили у Чернівецькій області, один у Волинській. Нагадаємо,через війну відмовилося від закупівлі вакцинвід коронавірусу. Крім того, впродовжили карантин та режим надзвичайноїситуації. Такожзагрожує епідемія туберкульозу. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Львівській області розпочалася нова хвиля COVID-19: у яких районах найбільше хворих

Читать на русском
У Львівській області розпочалася нова хвиля COVID-19: у яких районах найбільше хворих

Ситуація у регіоні контрольована

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Львівську міську раду

"На сьогодні 134 пацієнти знаходяться на стаціонарному лікуванні. Як правило, це пенсіонери та пацієнти, які мають важкі супутні захворювання. В основному госпіталізація спричинена тим, що коронавірус сприяв загостренню їхньої основної патології", - сказав директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

Окрім того, на стаціонарному лікуванні знаходиться 7 дітей. Їхній стан стабільний, середньої важкості. Як зазначила керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко, у Львівській області вже розпочалася нова хвиля захворюваності на коронавірус.

За її словами, на початку тижня в області зафіксували 218 випадків захворювання. За останній тиждень спостерігається зростання кількості нових випадків на 30%.

"Захворювання розповсюджується по території області нерівномірно. Найбільше хворих у Львівському, Дрогобицькому і Золочівському районах. Розпочалася нова хвиля захворюваності, і це не дивно, оскільки ще місяць тому Італія, Франція, Німеччина повідомили про зростання кількості хворих. І оскільки зараз люди активно переїждають з країн Європи в Україну і навпаки, то цілком передбачувано, що кількість хворих на коронавірус в Україні почне збільшуватися, зокрема у Львівській області", – пояснила Наталія Іванченко.

Зазначимо, що у Європі виявили новий штам коронавірусу Омікрон ВА.5. У Львівській області випадків захворювання, викликаного новим штамом, не фіксують. Проте вже дев’ять випадків виявили у Чернівецькій області, один – у Волинській. 

Нагадаємо,  МОЗ через війну відмовилося від закупівлі вакцин від коронавірусу. Крім того, в Україні продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації.

Також Інформатор писав, Україні загрожує епідемія туберкульозу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.