«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
«В Моїм Серці» — поєднання хіп-хопу, урбан-культури та глибокої віри в краще майбутнє для України, яка метафорично втілена у треку в образі квітки, яка пробивається до сонця. Натхненням для пісні стала знакова композиція «Квітка» гурту «Океан Ельзи». Саме її фрагмент, випадково почутий Євгеном Філатовим у стрічці Instagram, ліг в основу нового синглу.
Ситуація у регіоні контрольована
У Львівській області розпочалася нова хвиля коронавірусу. Збільшення кількості хворих фіксують впродовж останніх чотирьох тижнів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Львівську міську раду.
"На сьогодні 134 пацієнти знаходяться на стаціонарному лікуванні. Як правило, це пенсіонери та пацієнти, які мають важкі супутні захворювання. В основному госпіталізація спричинена тим, що коронавірус сприяв загостренню їхньої основної патології", - сказав директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.
Окрім того, на стаціонарному лікуванні знаходиться 7 дітей. Їхній стан стабільний, середньої важкості. Як зазначила керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко, у Львівській області вже розпочалася нова хвиля захворюваності на коронавірус.
За її словами, на початку тижня в області зафіксували 218 випадків захворювання. За останній тиждень спостерігається зростання кількості нових випадків на 30%.
"Захворювання розповсюджується по території області нерівномірно. Найбільше хворих у Львівському, Дрогобицькому і Золочівському районах. Розпочалася нова хвиля захворюваності, і це не дивно, оскільки ще місяць тому Італія, Франція, Німеччина повідомили про зростання кількості хворих. І оскільки зараз люди активно переїждають з країн Європи в Україну і навпаки, то цілком передбачувано, що кількість хворих на коронавірус в Україні почне збільшуватися, зокрема у Львівській області", – пояснила Наталія Іванченко.
Зазначимо, що у Європі виявили новий штам коронавірусу Омікрон ВА.5. У Львівській області випадків захворювання, викликаного новим штамом, не фіксують. Проте вже дев’ять випадків виявили у Чернівецькій області, один – у Волинській.
Нагадаємо, МОЗ через війну відмовилося від закупівлі вакцин від коронавірусу. Крім того, в Україні продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації.
Також Інформатор писав, Україні загрожує епідемія туберкульозу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.