“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Загалом уже вдалося досягти позначки в 5 млн євро
3-го лютого в Литві запустили кампанію зі збору коштів на радари ППО для України. Для мотивації організатори запропонували акцію: усі кошти, що надійдуть за першу годину, будуть подвоєні. В результаті така «щаслива година» обійшлася компанії в мільйон євро.
Про результати збору повідомив їхній координатор Андрюс Тапінас. Литовська IT-компанія Tesonet заявила, що подвоїть внески, зроблені в період з 8 до 9 ранку. Коли час вийшов, Тапінас повідомив, що зібрати за цей період вдалося 1 006 000 євро. Відповідно, подвоєння принесло в підсумку 2 012 000 євро для України.
Керівництво компанії вже висловилося щодо цих результатів. У Tesonet пожартували, що з такими внесками самій компанії «доведеться заробляти більше». Згодом Андрюс зазначав, що кампанія зі збору коштів нараховала вже 3 млн євро. Проте, сума вже давно перевалила за 5 млн євро. Наразі це вже досягнуті очікувані показники збору.
Цю кампанію запустила коаліція чотирьох ініціатив. Головна мета збору – закупити для ЗСУ радари ППО ізраїльського виробництва. Загалом планувалося зібрати щонайменше 5 млн євро, але темп збору демонструє, що отримати вдасться значно більше, оскільки ця мета вже досягнута.
Раніше стало відомо, що Литва може протягом року підготувати близько 1 600 військових з України. На це країна виділила 4 млн євро. Мова йде також і про підготовку командирів низової ланки. Наразі в Литві вже проходять підготовку 121 військовий з нашої країни.
Крім цього, Литва чітко висловлює свою позицію щодо росії та її присутності в інших країнах. До прикладу, міністр закордонних справ країни Габріелюс Ландсбергіс заявив, що європейським країнам немає сенсу тримати в себе російських послів. Усе через те, що вони перестали бути дипломатами, і виступають лише пропагандистами агресії проти України.
Нагадаємо, чи зможе Україна приєднатись до ЄС за два роки: думка президента Євроради.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.