Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Окупанти намагаються не висвітлювати широко ситуацію з підривом дамби
У тимчасово окупованому Криму виникли серйозні проблеми з водопостачанням після підриву російськими терористами Каховської ГЕС. Загарбники не мають жодного чіткого плану вирішення того, що сталося.
Про це повідомляє Центр національного спротиву. Кремлівські куратори наказали гауляйтеру півострова Сергію Аксьонову замовчувати про критичність ситуації.
Окупаційна адміністрація Криму через це намагається уникнути широково висвітлення теракту на Каховському водосховищі. Також здебільшого мовчать про те, як це вплинуло на постачання води на півострів через північнокримський канал.
Зазначається, що росіяни намагаються не допустити паніки серед містян. Зокрема, розповідаючи про злочини російських військових. Тому окупанти вирішили не працювати в інфраструктурному плані, а дотримуватися лише звичних пропагандистських методів.
“Такі дії на ТОТ Криму вказують на те, що росіяни мають сумніви щодо можливостей втримати півострів”, – наголосили у ЦНС.
Наразі найбільше відчувають дефіцит води жителі Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей. Уряд навіть виділив понад два мільйони гривень, щоб забезпечити мешканців водою. А жителів Нікопольщини на Дніпровщині закликали до жорсткої економії питної та технічної води.
Водночас в Херсонщину продовжують направляти гуманітарну допомогу для подолання наслідків підриву Каховської ГЕС. З багатьох куточків України відправляють засоби першої необхідності, в тому числі й питну воду.
Також країни-партнери всіляко допомагають Україні боротися з наслідками катастрофи. Зокрема, уряди Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії відправили нашій країні резервуари для питної води та набори для перевірки якості вод.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що окупанти вигадали, як звинуватити Україну у руйнуванні греблі Каховської ГЕС. В МЗС рф заявили, що ЗСУ довго і методично "знищували" греблю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.