Головна
Україна
Події
10:36, 27 Липня
Информатор UA

Интро

Російські окупанти накрили вогнем Красногорівку. В одному з будинків, куди влучив ворожий снаряд, знаходилась родина з пятирічною дівчинкою. Жінка загинула під завалами. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну поліцію України. Поліцейські приїхали на місце події та витягнули з будинку чоловіка та дитину. Постраждалим надали першу домедичну допомогу постраждалим та доставили до лікарні. Весь шлях офіцери розмовляли з чоловіком та дівчинкою, аби вони не втратили свідомість від шоку та втрати крові. Через важкий стан дитину перевезли до лікарні Дніпра. Після порятунку людей оперативники повернулися на місце обстрілу, щоб задокументувати воєнний злочин та перевірити інші будинки на наявність ймовірних поранених. Внаслідок ворожої атаки зруйновано два будинки. За фактом обстрілу відкрито кримінальне провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Людей просять тимчасово виїхати з населених пунктів, які знаходяться під обстрілами окупаційних військ. Евакуація збереже життя та здоровя! Нагадаємо,у Львовілікарі врятували хлопця, який 13 років страждав від епілепсії, йому видалили клітини мозку. Крім того,італійський хірург врятував 15-річного хлопця, який потрапивпід ракетний удар у Краматорську. Такожписав, щовійськовий водій на Донбасі під обстрілами врятував понад 500 бійців. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Красногорівці снаряд влучив в один із будинків, де знаходилась родина: жінка загинула під завалами, дитину та батька врятували

Читать на русском
У Красногорівці снаряд влучив в один із будинків, де знаходилась родина: жінка загинула під завалами, дитину та батька врятували

П’ятирічна дівчинка у важкому стані

Російські окупанти накрили вогнем Красногорівку. В одному з будинків, куди влучив ворожий снаряд, знаходилась родина з п’ятирічною дівчинкою. Жінка загинула під завалами.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну поліцію України

Поліцейські приїхали на місце події та витягнули з будинку чоловіка та дитину. Постраждалим надали першу домедичну допомогу постраждалим та доставили до лікарні. Весь шлях офіцери розмовляли з чоловіком та дівчинкою, аби вони не втратили свідомість від шоку та втрати крові. Через важкий стан дитину перевезли до лікарні Дніпра.

Після порятунку людей оперативники повернулися на місце обстрілу, щоб задокументувати воєнний злочин та перевірити інші будинки на наявність ймовірних поранених. Внаслідок ворожої атаки зруйновано два будинки. За фактом обстрілу відкрито кримінальне провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
 
Людей просять тимчасово виїхати з населених пунктів, які знаходяться під обстрілами окупаційних військ. Евакуація збереже життя та здоров’я!

Нагадаємо, у Львові лікарі врятували хлопця, який 13 років страждав від епілепсії, йому видалили клітини мозку. Крім того, італійський хірург врятував 15-річного хлопця, який потрапив під ракетний удар у Краматорську.

Також Інформатор писав, що військовий водій на Донбасі під обстрілами врятував понад 500 бійців

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.