Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Республіканці вважають, що Пентагон недостатньо обґрунтував кошторис, тому не пропускають кошти
У неділю, 18 червня, у конгресі США сталася суперечка щодо виділених коштів, які мають скерувати на виробництво ракет для України. Республіканці заблокували 2,5 мільярди доларів, які Міноборони просить на ці потреби. Причина - частина конгресменів не розуміють, як саме планувався цей бюджет і просять уточнити кошторис.
Про це повідомляє Politico.
За даними видання, Комітет з асигнувань Палати представників викреслив ці кошти з бюджетних планів Пентагону. Подав цей план на затвердження до Конгресу президент США Джо Байденом.
Республіканці вважають, що Пентагон недостатньо обґрунтував свої плани. Їх подали без розрахунку наявності виробничих потужностей та вартості програм. А в конгресі хочуть бачити, на що піде кожен цент. Ці плани потребують допрацювання, а отже час для виробництва ракет Україні затягується.
Про багаторічні плани закупівель та виробництво ракет для України активно заговорили після того, як у США постало питання про ймовірний конфлікт з Китаєм. У Пентагоні вирішили, що вироблятимуть частину ракет цілеспрямовано для України - так буде швидше й легше, ніж облаштовувати окреме підприємство на території іншої держави чи домовлятися про закупівлю зброї. Для цього Міноборони США виділив понад 2,5 мільярди доларів.
Нагадаємо, кілька днів тому США оголосили про нову військову допомогу для України. Уміст пакету не розкрили до кінця, але відомо, що у ньому будуть боєприпаси та зброя на загальну суму 325 мільйонів доларів. Зокрема, Україна отримає додаткові боєприпаси для NASAMS та HIMARS.
Інформатор також писав, що у неділю, 18 червня, державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен прибув до Пекіну з офіційним візитом. У США повідомили, що мета візиту - зменшити напруженість між двома країнами та обговорити деякі питання щодо війни росії проти України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.