Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У США оголосили про новий пакет допомоги для України, з'явився список постачань
США оголосили про нову військову допомогу для України. Відомо, що це будуть боєприпаси та зброя на загальну суму 325 мільйонів доларів. Зокрема, Україна отримає додаткові боєприпаси для NASAMS та HIMARS.
Така інформація з'явилася 13 червня на офіційному порталі Пентагона. Зазначається, що в пакет допомоги увійдуть додаткові боєприпаси для NASAMS та HIMARS, 155-мм та 105-мм артилерійські снаряди, 15 бойових машин піхоти Bradley, 10 бронетранспортерів Stryker, ракети TOW та понад 22 мільйони патронів до стрілецької зброї.
Представники Пентагона підкреслили, що це вже 40-й пакет допомоги від США для Збройних Сил України. Йдеться саме про період з 24 лютого 2022 року.
"Сполучені Штати продовжуватимуть працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб забезпечити Україну можливостями для задоволення її безпосередніх потреб на полі бою та довгострокових потреб у допомозі у сфері безпеки", – заявили в Пентагоні.
Раніше повідомлялося, що оголошення про нову допомогу з'явилися на тлі повідомлень про те, що Україна втратила більше десятка бойових машин Bradley за останні дні. Експерти підкреслюють, що це говорить про військові втрати під час контрнаступу: тобто, те, що техніка все ж теж може пошкоджуватися.
Бредлі Боуман, старший директор Центру військової та політичної сили вашингтонського Фонду захисту демократій, зауважив, що це топова техніка, яка все ж може бути вразливою та потребувати заміни. На думку експерта, це лише нагадування про те, що забезпечення не може бути одноразовим, а повинно продовжуватися в довгостроковій перспективі.
Раніше стало відомо, що Великобританія надасть України новий пакет військової допомоги з системою протиповітряної оборони. Це пакет на суму 92 мільйона фунтів стерлінгів (близько 107 мільйонів євро). Зазначається, що "в рамках пакета буде поставлено радари для захисту від невибіркових російських ударів, а також зброю і значну кількість боєприпасів".
Також повідомлялося, що прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо після візиту до Києва оголосив про військову допомогу Україні на суму 400 мільйонів доларів. При цьому Канада також приєднається до проведень навчання для українських пілотів на винищувачах F-16.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.