У Кличка заборонили в'їзд вантажівок у Київ: у чому причина

Читать на русском

Обмеження діятимуть вранці та ввечері в години пік

Читать на русском
У Києві в години пік діятиме обмеження в’їзду вантажівок у столицю
Рішення прийнято через перезавантаження доріг Києва

Обмеження діятимуть вранці та ввечері в години пік

Із 20 вересня 2023 року в години пік буде обмежуватися в’їзд вантажних автомобілів у столицю. Обмеження діятимуть вранці із 7:00 до 10:00 та ввечері із 17:00 до 20:00. Це потрібно для того, щоб розвантажити дороги Києва у години пік.

Київська міська державна адміністрації (КМДА) повідомляє, що зміни поширюються на вантажні автомобілі з дозволеною максимальною масою понад 4,5 тонни. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони міста Києва. Такі заходи впроваджуються з метою розвантаження столичних доріг у години пік. 

У Кличка заборонили в'їзд вантажівок у Київ: у чому причина 1

Департамент звертає увагу, що контроль за дотриманням водіями великовагових транспортних засобів обмеження руху вулично-дорожньою мережею здійснює Управління патрульної поліції у Києві.

Обмеження для транспорту у столиці

У травні 2023 року у Києві заборонили заїзд великогабаритного транспорту до столиці під час повітряної тривоги. Йдеться про вантажний транспорт загальною масою понад 4,5 тонни. Щодо роботи наземного громадського транспорту, то Рада оборони столиці ухвалила: у разі оголошення повітряної тривоги пасажирів довозитимуть до найближчого укриття. Водій транспорту робитиме оголошення про найближче укриття. Це може бути підземна станція метро, підземний перехід, укриття в будинках тощо.

Натомість кільцева електричка продовжує рух за графіком і готова довезти киян до безпечних місць. Під час повітряної тривоги це єдина можливість швидко дістатись з одного берега Києва на другий.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.