Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Активісти вимагають від влади направляти гроші на ЗСУ, а не на ремонти доріг
Під будівлею Київської міської державної адміністрації у неділю, 17 вересня, продовжився мітинг, який розпочали активісти 16 вересня через недоцільні закупівлі влади під час війни. Протестувальників у неділю було відчутно менше. Наразі вони розійшлися.
Мітинг у столиці тривав приблизно годину - з 9 до 10 ранку. Активісти збиралися поступово, загалом було близько 20 людей.
Темою протесту, як і в суботу, була розтрата державних коштів. Гроші вимагають направляти на ЗСУ, а не на ремонти доріг.
"Я вважаю Кличка мародером, його політика мародерська шкодить місту та країні. Наприклад, 85 млн грн на ремонт вестибюля станції метро "Лук'янівська". Дуже потрібно зараз? 15 млн грн на розчищення річки Либідь. Дуже потрібна річка Либідь? 30 років нікому не була потрібна. Тобто, 2 тендери - вже 100 млн грн на зовсім не потрібні речі. Але на Prozorro можна багато цікавого побачити", - розповів активіст, який першим прийшов на мітинг під КМДА.
На місці події була присутня й поліція. Правоохоронці повідомили активістам, що зараз масові мітинги заборонені у цілях безпеки, проте протестувальники заявили, що у них поодинокий мітинг, на що поліцейські на деякий час дали їм спокій.
На мирному мітингу дехто з активістів замість плакатів тримали книгу Левка Лук'яненка "Національна ідея і національна воля". ЇЇ головною темою є проблема національної ідеї.
Пізніше, коли підійшло трохи більше людей, до активістів знову підійшли правоохоронці, посилаючись на ухвалу військової адміністрації про заборону протестів. Але мітинг продовжився.
Загалом акція протесту тривала не довго. Два десятки людей спокійно постояли з плакатами та розійшлися.
Червоної плями від фарби, яку вилив на будівлю один з протестувальників 16 вересня, вже немає. ЇЇ відмили.
Під КМДА в столиці у суботу, 16 вересня, пройшов масштабний протест проти скандальних закупівель під час війни. На мітингу зібралося декілька десяток людей. Українці вимагали від влади припинити відмивати на тендерах. Натомість ці кошти просять витрачати на потреби Збройних Сил України.
На протесті поліція затримала одного хлопця - того, який вилив червону фарбу на будівлю адміністрації. У КМДА заявили, що зважаючи на те, що будівля є пам’ятником культури, буде порушене питання відповідальності та компенсації збитків. Затриманим виявився киянин Роман Абрашин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.