«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Загальна сума штрафів - більше 23 млн грн
Головне управлінням Держпродспоживслужби в Київській області позапланово перевірила 103 АЗС, що належать 49 компаніям. Метою було - з’ясувати, чи дотримуються вони державних регульованих цін на бензин та дизельне паливо. Виявилось, що 42 компанії порушували державні вимоги ціноутворення. 23 підприємства намагались не допуститити контролерів до перевірки. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення Держпродспоживслужби.
“У кожного другого суб’єкта господарювання встановлені порушення в частині реалізації палива по підвищеним цінам без декларування відповідних змін.
За порушення вимог законодавства про ціни і ціноутворення та одержання необґрунтованої виручки до суб’єктів господарювання застосовано штраф в сумі 23,59 млн. грн. На керівників суб’єктів господарювання накладено адміністративні штрафи передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення на суму 62,9 тис. грн”, - йдеться у повідомленні.
Наразі, АЗС та їх керівники добровільно сплатили до державного бюджету 976,74 тис. грн. штрафних санкцій. Як повідомляє Держпродспоживслужба, перевірка проводилась на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 08.05.2022 № 11381/0/1-22 у 2022 році.
Як раніше повідомляв Інформатор, у березні-квітні 2023 року в Україні можуть зрости ціни на пальне через те, що поточні запаси закінчуватимуться, а нові об'єми потрібно буде постачати з Європи. Водночас катастрофічної нестачі бензину, ДП (дизельного пального) не очікується.