Головна
Життя
12:46, 23 Листопада
Информатор UA

Интро

У вівторок, 23 листопада, у соцмережах з'явилася інформація про перекриття мосту Патона у Києві на два місяці. Міст нібито мали перекрити для проведення ремонту і навіть з'явилася схема об'їзду, проте пізніше виявилося, що ніхто перекривати міст не планував. Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник заявив, що інформація щодо перекриття мосту Патона з 29 листопада є неправдивою і є маніпуляцією, - повідомляє Інформатор. . Він зазначив, що з огляду на аварійний стан мосту з 2020 року обмежений в'їзд на міст будь-якого транспорту, навантаження на вісь якого перевищує 6 тонн, а також обмежений рух крайніми правими смугами в обох напрямках. Усе це зроблено задля зменшення навантаження на споруду. І саме у такому режимі міст продовжує працювати. Сьогодні триває процедура закупівель щодо розробки проектно-кошторисної документації з реставрації із пристосуванням мосту ім. Є.О.Патона. Після визначення переможця розпочнуться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації. Про перекриття руху на мосту взагалі не йдеться! І подібна інформація є навмисною маніпуляцією, наголосив Микола Поворозник. Фейкова схема об'їзду, яка з'явилася у соцмережах Раніше ми писали, що у Києві міст Патона.Також ми повідомляли, що на Київщині затримали чоловіка, який стріляв у родину . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Києві міст Патона перекриють на два місяці: перевірка чуток

Читать на русском
У Києві міст Патона перекриють на два місяці: перевірка чуток

Міст нібито мали перекрити через ремонтні роботи

У вівторок, 23 листопада, у соцмережах з'явилася інформація про перекриття мосту Патона у Києві на два місяці. Міст нібито мали перекрити для проведення ремонту і навіть з'явилася схема об'їзду, проте пізніше виявилося, що ніхто перекривати міст не планував.

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник заявив, що інформація щодо перекриття мосту Патона з 29 листопада є неправдивою і є маніпуляцією, - повідомляє Інформатор. .

Він зазначив, що з огляду на аварійний стан мосту з 2020 року обмежений в'їзд на міст будь-якого транспорту, навантаження на вісь якого перевищує 6 тонн, а також обмежений рух крайніми правими смугами в обох напрямках. Усе це зроблено задля зменшення навантаження на споруду. І саме у такому режимі міст продовжує працювати.

«Сьогодні триває процедура закупівель щодо розробки проектно-кошторисної документації з реставрації із пристосуванням мосту ім. Є.О.Патона. Після визначення переможця розпочнуться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації. Про перекриття руху на мосту взагалі не йдеться! І подібна інформація є навмисною маніпуляцією», – наголосив Микола Поворозник.

 

 

 

Схема объезда

Фейкова схема об'їзду, яка з'явилася у соцмережах

Раніше ми писали, що у Києві «вакцинували» міст Патона.Також ми повідомляли, що на Київщині затримали чоловіка, який стріляв у родину .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .  

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.