У Києві чоловік впав біля станції метро Хрещатик та пішов до суду за компенсацією - яким було рішення

Представник комунального підприємства "Київський метрополітен" вказав, що чоловік не звертався до працівників станції метро "Хрещатик" стосовно свого падіння

Метро
Чоловік вимагає у КП "Київський метрополітен" компенсацію через своє падіння біля станції метро "Хрещатик"

Чоловік знаходячись біля станції метро "Хрещатик" у Києві втратив рівновагу та впав. Він отримав перелом руки та перебував на амбулаторному лікуванні. Постраждалий звернувся до суду за компенсацією.

Як йдеться у рішенні Печерського районного суду Києва, представник комунального підприємства "Київський метрополітен" вказав, що чоловік не звертався до працівників станції метрополітену "Хрещатик" стосовно вищезазначеної ситуації. З матеріалів, доданих до позову не можливо встановити точне місце падіння. 

Розгляд справи 

Суд з'ясував, що чоловік в період з січня по березень 2019 року перебував на амбулаторному лікуванні у зв'язку з отриманням травми - перелому лівої кістки, лівого плеча, що підтверджується витягом з медичної картки. Згідно з його доводами, вищевказані травми він отримав внаслідок падіння на тротуарі біля будинку 19-А, по вулиці Хрещатик у Києві. 

За інформацією державних реєстрів право власності на земельну ділянку площею - 0,0030 га, місце розташування - вулиця Хрещатик, 19-а (ліворуч від входу до метро), а також право власності на земельну ділянку площею - 0,0030 га, місце розташування - вулиця Хрещатик, 19-а (праворуч від входу до метро) належать Київській міській раді. Вони перебувають в оренді у підприємства громадського харчування у формі ТОВ "Зелений Гай". 

Чоловік надав копію протоколу від 15.01.2019 року про адміністративне правопорушення. Його склав головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм Печерської районної в Києві за порушення вимог статті 152 КУпАП та п. 7.5.1 правил благоустрою Києва. Однак у документі відсутні відомості про те, що 04.01.2019 року сталося порушення саме з боку КП "Київський метрополітен". Відповідно цей протокол не є  доказом на підтвердження факту завдання шкоди.

Рішення суду 

Суд відмовив у задоволенні позову чоловіка. Його вимоги виявились бездоказовими. 

"Позивач не надав жодних доказів, які б підтверджували місце та час коли стався нещасний випадок, внаслідок якого він отримав травми. Суд прийшов до висновку, про залишення позовних вимог в частині стягнення грошових коштів з відповідача на його користь у відшкодування майнової шкоди, без задоволення", - наголосили у суді. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube