“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Це необхідність, щоб стабілізувати систему
Енергетична система України досі не може оговтатись після масованого обстрілу, який росіяни влаштували 23 листопада. Майже половина енергетичної системи вийшла з ладу, тому аби відновити її, енергетикам доводиться ледь не щодня вводити екстренні відключення світла. Одним з тих, хто взяв на себе найбільший "удар" в цьому плані - є Київ.
Мешканці столиці, здається, вже звикли до того, що світла іноді немає по 15-18 годин. Але такі дії - необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні. По інформації від ДТЕК, треба знизити ще 60% потужності споживання задля забезпечення світлом критичну інфраструктуру.
"Забезпечення світлом критичної інфраструктури - лікарень, насосних та теплових пунктів потребує 58% електроенергії, яка лишається.
Для живлення побутових споживачів є тільки 42% електроенергії. Робимо все можливе, щоб подавати світло кожному клієнту по 2-3 години двічі на добу.", - кажуть в ДТЕКу.
Щойно вдасться збалансувати ситуацію - енергетики повернуть Київ до відключення за графіками.
Попри постійні обстріли енергетичної інфраструктури, наша енергосистема вийшла з важкої системної аварії. Вся магістральна високовольтна інфраструктура працює. Єдине, досі є проблеми в розподільчих мережах обленерго. Тому, щоб тримати її в балансі, продовжують діяти як планові, так і аварійні відключення споживачів.
Все це - наслідки атаки рашистів 23 листопада. Через обстріли вся країна пережила блекаут (хоча й не повний, як уточнюють представники влади). Директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко 25 листопада заявив, що для переходу до стандартних графіків відключень знадобиться від п'яти днів до тижня. А от для повного відновлення енергосистеми до довоєнного рівня знадобиться декілька років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.