У Канаді стартував молодіжний чемпіонат світу з хокею: результати перших матчів

У турнірі беруть участь найсильніші збірні світу.

У центральному матчі дня Швеція обіграла Росію. Перемоги здобули й інші лідери турніру.

Про перебіг подій у матчах чемпіонату світу U-20 повідомляє Інформатор з посиланням на IIHF .

У МЧМ U-20 беруть участь 10 збірних, поділених на дві групи. У плей-офф виходять по чотири найкращі збірні з кожної групи, а аутсайдери завершують боротьбу.

У Канаді проходить молодіжний чемпіонат світу з хокею для гравців віком до двадцяти років (МЧМ U-20). Свої матчі провели команди у групах А та В.

Відкривали турнір збірні Фінляндії та Німеччини. Німці на рівних боролися з одним із фаворитів турніру, але пропустили на 13-й хвилині. Відігралася збірна Німеччини на початку другого періоду, реалізувавши більшість. Однак утримати позитивний результат Німеччини не вдалося. М'яття на 28-й хвилині та Хеленіус на 48-й принесли перемогу збірній Фінляндії.

У другому поєдинку групи А зустрілися збірні Чехії та Канади. Команди провели досить результативний перший період, закинувши по три шайби. Проте, на цьому успіхи збірної Чехії закінчилися. Канадці, що залишився, ще тричі вражали ворота суперника, а ось чехам закинути більше не вдалося.

Центральний поєдинок першого дня турніру відбувся у групі В. Молодіжна збірна Швеції зустрілася з Росією. Швеція відкрила рахунок на 6-й хвилині – Олауссон реалізував чисельну перевагу. Наступну шайбу шведи закинули на 28 хвилині, також у нерівних складах. Цього разу Едвінсон відзначився у меншості. Незабаром Андре зробив рахунок 3:0. Росіяни спробували врятувати матч, але закінчення поєдинку залишилося за збірною Швеції. А підсумував результат матчу Юнгман, закинувши у порожні ворота. Ще в одному поєдинку групи В молодіжна збірна США з рахунком 3:2 обіграла однолітків зі Словаччини.

• Фінляндія U-20 - Німеччина U-20 3:1 (1:0, 1:1, 1:0);
  • Росія U-20 - Швеція U-20 3:6 (0:1, 1:2, 2:3);
  • Чехія U-20 - Канада U-20 3:6 (3:3, 0:2, 0:1);
  • США U-20 - Словаччина U-20 3:2 (2:0, 1:0, 0:2).

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .