Головна
Україна
Події
10:44, 24 Червня
Информатор UA

Интро

В окупованому Херсоніпартизани підірвали автомобіль одного знайвідоміших колаборантів Дмитра Савлученка. Він загинув на місці. Про це повідомиврадник голови Херсонської військової адміністрації Сергій Хлань, передає Інформатор. "У наших партизан ще одна перемога вбито начальника Департаменту сім'ї, молоді та спорту окупаційноі Херсонської ВЦА Дмитра Савлученка. Проросійського активіста зранку підірвали в авто в одному з дворів Херсона. Так буде з кожним зрадником", - заявив Хлань. Як пише Суспільне,вибух стався, коли Славученко сідав в машину, його відкинуло. Колаборант помер на місці. Зазначається, що робота партизан була контрольована ЗСУ і під час вибуху більше ніхто не загинув. Що про нього відомо За інформацієюРух ЧЕСНОперейшов на бік ворога в умовах воєнного стану.Він входив до окупантського псевдооргану, так званого "Комитета спасения "За мир и порядок"(Херсон)". Колаборант також був керівником молодіжної організації "Нова Русь".У 2020році балотувався до Дніпровської районної радиу Херсоні від політпартії "Блок Володимира Сальдо". Слід додати, що Сальдотакож увійшовдо зрадницького комітету у Херсоні. Нагадаємо,колишній депутат Партії регіонів виявився колаборантом, справою займається СБУ. Крім того,"Слуга народу" Ковальов підтвердив співпрацю з окупантами. Такожписав, щоукраїнців просять через чат-бот "єВорог" повідомляти про колаборантів. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Херсоні партизани підірвали авто колаборанта: він загинув на місці

Читать на русском
У Херсоні партизани підірвали авто колаборанта: він загинув на місці

Славученко після приходу росіян став "головою управління сімʼї, молоді і спорту"

В окупованому Херсоні партизани підірвали автомобіль одного з найвідоміших колаборантів Дмитра Савлученка. Він загинув на місці.

Про це повідомив радник голови Херсонської військової адміністрації Сергій Хлань, передає Інформатор

"У наших партизан ще одна перемога — вбито «начальника Департаменту сім'ї, молоді та спорту окупаційноі Херсонської ВЦА» Дмитра Савлученка. Проросійського активіста зранку підірвали в авто в одному з дворів Херсона. Так буде з кожним зрадником", - заявив Хлань. 

Як пише Суспільне, вибух стався, коли Славученко сідав в машину, його відкинуло. Колаборант помер на місці. Зазначається, що робота партизан була контрольована ЗСУ і під час вибуху більше ніхто не загинув.

Що про нього відомо

За інформацією організації «Рух ЧЕСНО», Славученко перейшов на бік ворога в умовах воєнного стану. Він входив до окупантського псевдооргану, так званого "Комитета спасения "За мир и порядок" (Херсон)". Колаборант також був керівником молодіжної організації "Нова Русь". У 2020 році — балотувався до Дніпровської районної ради у Херсоні від політпартії "Блок Володимира Сальдо". Слід додати, що Сальдо також увійшов до зрадницького комітету у Херсоні. 

Нагадаємо, колишній депутат «Партії регіонів» виявився колаборантом, справою займається СБУ. Крім того, "Слуга народу" Ковальов підтвердив співпрацю з окупантами.

Також Інформатор писав, що українців просять через чат-бот "єВорог" повідомляти про колаборантів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.