Головна
Україна
17:32, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Усі зрадники будуть покарані відповідно до законів України. Про те, як екснардеп допомагав окупантам, розповіла Служба безпеки України, передає Інформатор. У березні 2022-го один з колишніх депутатів сумновідомої в Україні Партії регіонів перебував на тимчасово окупованій території Київської області. За матеріалами СБУ, там він займався допомогою окупантам в їхній пропагандистській діяльності. Фактично, його можна назвати одним з рупорів російської брехні. Конкретніше, він регулярно випускав свої відеозвернення, у яких намагався переконати всіх, що росія начебто не несе ніякої загрози, а прийшла . Звичайно, рашистські псевдоЗМІ одразу підхоплювали цю маючню і стрімголов бігли публікувати і кричати про те, як радісно приймають російських сволот в Україні. Не відставав від цих недолугих псевдожурналістів і федеральний телеканал при міністерстві оборони в спробах виправдати свої злочини. У травні 2022-го року згаданий ексдепутат знову взяв участь у спеціальній інформаційній кампанії рф. Там він знову підтримував агресію проти України та закликав до підтримки колаборантів та псевдоадміністрацій окупантів на півдні України. Колишньому оголосили про підозру в калобарційній діяльності. Хай там як, зрадник отримає, на що заслуговує, як і всі росіяни, що вдерлися на нашу землю, несучи розруху та смерть. Раніше ми розповідали, яке покарання може загрожувати українцям за публічну трансляцію російської музики. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Колишній депутат «Партії регіонів» виявився колаборантом: справою займається СБУ

Читать на русском
Колишній депутат «Партії регіонів» виявився колаборантом: справою займається СБУ

Послідовники Януковича продовжують підривну діяльність проти України

Усі зрадники будуть покарані відповідно до законів України.

Про те, як екснардеп допомагав окупантам, розповіла Служба безпеки України, – передає Інформатор.

У березні 2022-го один з колишніх депутатів сумновідомої в Україні «Партії регіонів» перебував на тимчасово окупованій території Київської області. За матеріалами СБУ, там він займався допомогою окупантам в їхній пропагандистській діяльності. Фактично, його можна назвати одним з рупорів російської брехні.

Конкретніше, він регулярно випускав свої відеозвернення, у яких намагався переконати всіх, що росія начебто не несе ніякої загрози, а прийшла «асвабаждать». Звичайно, рашистські псевдоЗМІ одразу підхоплювали цю маючню і стрімголов бігли публікувати і кричати про те, як радісно приймають російських сволот в Україні. Не відставав від цих недолугих псевдожурналістів і федеральний телеканал при міністерстві оборони в спробах виправдати свої злочини. 

У травні 2022-го року згаданий ексдепутат знову взяв участь у спеціальній інформаційній кампанії рф. Там він знову підтримував агресію проти України та закликав до підтримки колаборантів та псевдоадміністрацій окупантів на півдні України. 

Колишньому «регіонівцю» оголосили про підозру в калобарційній діяльності. Хай там як, зрадник отримає, на що заслуговує, як і всі росіяни, що вдерлися на нашу землю, несучи розруху та смерть. 

Раніше ми розповідали, яке покарання може загрожувати українцям за публічну трансляцію російської музики.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.