“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Зрадник дуже боїться за своє життя
У такому вигляді його можна помітити не лише у людних місцях, а й у найчастішому місці перебування – будівлі Херсонської облдержадміністрації.
Цього разу, зі своїм воєнізованим "світом" і в бронежилеті Сальдо прийшов на відкриття контори з видачі російських паспортів у Новій Каховці, - повідомляє Інформатор.
Очевидці зборища масовки до "відкриття паспортного столу" повідомляють, що привезені на захід "майбутні громадяни Росії" були ретельно обшукані і лише тоді допущені до приміщення, куди під камерами рашаСМІ зайшов і сам Сальдо.
І побоювання місцевого зрадника за своє життя не є марними, адже нещодавно біля приміщення облдержадміністрації стався вибух. На жаль, інформація, що колаборант постраждав не була підтверджена, про що він у цілому вигляді сам зміг розповісти через соцмережі.
Нагадаємо, що 20 березня біля особняка Сальдо невідомі розстріляли машину його помічника Павла Слободчикова, який помер на місці. Швидше за все, таким чином, головного зрадника області хотіли попередити про наслідки співпраці з окупантами.
Його помічник був застрелений після того, як Сальдо засвітився на мітингу на підтримку російського вторгнення та наради, на якій колаборанти обговорювали шляхи співпраці з Росією. Тому гауляйтер підозрюючи, що його можуть "прибрати" будь-якої миті - дотримується всіх можливих заходів щодо свого захисту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.