Головна
Україна
Події
13:12, 9 Травня
Информатор UA

Интро

У Херсоні окупанти шукають покинуті квартири, щоб розміщувати своїх військових та співробітників спецслужб. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України, передає Інформатор. В окупованому Херсоні рашисти намагаються встановити свій лад, спрямований на підтримку окупаційного режиму. Від голів ОСББ мікрорайонів "Таврійський" та "Житлоселище" вимагають списки порожніх квартир. У них планують розміщувати російських військових та співробітників спецслужб. Також збільшується кількість блокпостів та пересувних патрулів. Жителів переконують, що наступу з боку ЗС України у напрямку Херсону не буде. Отже, потрібно прийняти цю реальність та працювати з керівництвом "нової влади". Повідомляється, що нещодавно до Херсону приїхав голова терористичної "ДНР" Денис Пушилін. Очікується, що його візит пов'язаний з організацією антиукраїнських провокацій до 9 травня. А також вирішення питання "зміни статусу" Херсона. Нагадаємо, російська влада продовжує відправляти строковиків гинути на війні проти України. Окрім того, 21-річний окупант розповів, як вбивав мирне населення України. Також Інформатор писав, що ФСБ на тлі невдач на фронті заарештувала "міністра внутрішніх справ ЛНР". Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

У Херсоні окупанти шукають покинуті квартири, щоб розміщувати своїх військових та співробітників спецслужб

Читать на русском
У Херсоні окупанти шукають покинуті квартири, щоб розміщувати своїх військових та співробітників спецслужб

Рашисти збільшили кількість блокпостів

У Херсоні окупанти шукають покинуті квартири, щоб розміщувати своїх військових та співробітників спецслужб. 

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України, – передає Інформатор.

В окупованому Херсоні рашисти намагаються встановити свій лад, спрямований на підтримку окупаційного режиму. Від голів ОСББ мікрорайонів "Таврійський" та "Житлоселище" вимагають списки порожніх квартир. У них планують розміщувати російських військових та співробітників спецслужб. Також збільшується кількість блокпостів та пересувних патрулів.

Жителів переконують, що наступу з боку ЗС України у напрямку Херсону не буде. Отже, потрібно прийняти цю реальність та працювати з керівництвом "нової влади".

Повідомляється, що нещодавно до Херсону приїхав голова терористичної "ДНР" Денис Пушилін. Очікується, що його візит пов'язаний з організацією антиукраїнських провокацій до 9 травня. А також вирішення питання "зміни статусу" Херсона.

Нагадаємо, російська влада продовжує відправляти строковиків гинути на війні проти України. Окрім того, 21-річний окупант розповів, як вбивав мирне населення України.

Також Інформатор писав, що ФСБ на тлі невдач на фронті заарештувала "міністра внутрішніх справ ЛНР".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.