Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Він чинив опір
Українська омбудсменка показала відео тортур експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі. Це сталося під час його переїзду до тюремної лікарні №18 у Глдані.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост омбудсменки з прав людини Людмили Денісової.
На відео видно, що Саакашвілі чинить опір, коли його силою заносять співробітники пенітенціарної служби Грузії. За словами омбудсменки, такі дії є грубим порушенням ст. 3 конвенції про захист прав людини.
"Закликаю комітет ООН та Європейський комітет відреагувати на факт застосування тортур до громадянина України Михайла Саакашвілі", - звернулася Денісова.
Омбудсменка просить народну захисницю Грузії Ніно Ломджарії розслідувати обставини порушення його прав на особисту безпеку. Від грузинської влади вона вимагає переведення Саакашвілі до цивільної лікарні.
У спеціальній пенітенціарній службі Грузії також опублікували ці відео, зважаючи на підвищений суспільний інтерес. У відомстві уточнили, що під час переведення та заселення до палати Саакашвілі ображав співробітників та пошкодив медичну техніку. Генеральна інспекція Мін'юсту наразі проводить розслідування.
Зазначимо, Саакашвілі обіймав посаду президента Грузії два терміни поспіль. Після звільнення з посади він залишив країну. Його розшукувала грузинська влада за кількома кримінальними справами, які сам він називає політично мотивованими. Він отримав українське громадянство у травні 2015 року. У 2015-2016 роках він очолював Одеську облдержадміністрацію. З червня 2020 року Саакашвілі обіймає посаду голови Виконавчого комітету реформ України.
Нагадаємо, експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що повернувся на батьківщину. Він прилетів до Грузії через вісім років. Потім його заарештували. Пізніше в аеропорту Тбілісі затримали голову офісу експрезидента Грузії Саакашвілі. Крім того, Україна планує забрати Саакашвілі з грузинської в'язниці до української.
Також Інформатор писав, що у Тбілісі сотні людей вимагають перевести Саакашвілі до лікарні, поліція затримала 46 активістів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.