"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Пільги для КІК у разі схвалення Верховною Радою будуть діяти на період воєнного стану та протягом 6 місяців після нього
Податковий комітет збирається звільнити засновників іноземних компаній від деяких штрафів. Вони стосуються оподаткування в Україні. У разі схвалення парламентом такі пільги діятимуть на час воєнного стану в Україні.
Про це повідомила Ніна Южаніна, нардепка з фракції "Європейська солідарність" та членкиня комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. Очільником комітету є Данило Гетманцев.
"Виявляється, що громадяни України, які створили компанії за кордоном та працевлаштовують там іноземців, сплачують податки до бюджетів інших країн, потребують надзвичайного ставлення", - зазначила Южаніна.
Вона пояснила, що податковий комітет пропонує звільнити засновників таких іноземних компаній (КІК) від штрафів за неподання, несвоєчасне подання звітів про КІК, або невідображення в таких звітах повної інформації про доходи КІК, які потребують оподаткування в Україні (штраф від 300 тисяч до 3 млн грн). Такий бонус у разі схвалення Верховною Радою буде діяти на період воєнного стану. А також потягом шести місяців після нього.
"А що ж звичайні платники податків? Для них - повний набір податкових перевірок, блокування діяльності з СМКОР та значні штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних (за 2022 та 2023 року склали 14 млрд гривень)", - додала Южаніна.
Верховна Рада у квітні ухвалила (270 голосів "за") за основу законопроєкт №11084 про так званий "клуб білого бізнесу", який стосується податкових перевірок. Документ був ініційований головою податкового комітету Данилом Гетманцевим, і передбачає нібито надання низки переваг підприємствам, які справно платять податки.
Згідно із законопроєктом, якщо підприємець відповідає критеріям щодо рівня сплати податків і рівня зарплати, то податковий контроль у вигляді перевірок щодо нього не здійснюватиметься. Пропонується запровадити перелік платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, які користуватимуться низкою переваг у податковому адмініструванні під час воєнного стану. Зокрема, йдеться про вимоги щодо рівня сплати податків, рівня нарахування заробітної плати тощо.
Ніна Южаніна вважає, що цим документом влада продовжує ділити бізнес на "свій - чужий". За її словами, критерії ризиковості платника (які регулюються в ручному режимі за відомими тільки податковій параметрами), застосування яких передбачено при блокуванні податкових накладних, вперше прописуються законодавчо.
Нагадаємо, Гетманцев повідомив, що за рік в Україні стало на 1200 більше мільйонерів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.