“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Уряд розглядає ініціативу Мінфіну щодо військового збору для ФОП і юридичних осіб як джерело додаткових коштів до держбюджету України
Кабінет міністрів України веде розробку законопроекту, який запроваджує військовий збір для приватних підприємців. Основна мета - наповнити бюджет. Передбачається, що це має збільшити доходи бюджету на 44 мільярди гривень.
Про це заявив голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев під час телемарафону. Він сказав, що одним зі способів досягнення збільшення бюджетних надходжень є збільшення військового збору та його запровадження для фізичних осіб-підприємців, платників єдиного податку, а також для певних видів осіб, які виконують операції з нерухомістю та ювелірними виробами.
За словами народного депутата, відомство розробило комплекс пропозицій, які мають забезпечити додаткові надходження до бюджету у розмірі 44 мільярди гривень. Гетманцев додав, що законопроект буде представлений Кабінетом міністрів. І очікується вже у березні.
Міністерство фінансів України 4 березня оприлюднило план мобілізації додаткових ресурсів державного бюджету на 2024 рік. Він включає запровадження військового збору для ФОП, платників єдиного податку та інших категорій осіб.
Зокрема, зміни, ймовірно, стосуватимуться юридичних осіб – платників податку на прибуток підприємств і платників єдиного податку третьої та четвертої груп, а також ФОПів – платників єдиного податку. Ці заходи забезпечать додаткові надходження поточного року щонайменше 0,5% ВВП, або 44,2 млрд грн.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Останні ракетні обстріли росією українських міст показали бажання агресора повернутися до знищення енергетичної інфраструктури. Авіаексперт Анатолій Храпчинський розповідає про те, що саме зараз найбільш необхідне для України - ракети ППО чи пришвидшення поставок літаків F-16.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.