Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
В роботу офісу будуть включені прокурори з Києва, країн Європейського союзу, Сполучених Штатів та Міжнародного кримінального суду
У Гаазі, де створять реєстр руйнувань в Україні, відкривають центр із розслідування вторгнення країни-терористки-рф до нашої країни. Це стане першим кроком до трибуналу над московським режимом.
Про це пише видання The Gurdian. Відкриття центру заплановано на понеділок, 10 липня. До Міжнародного центру судового переслідування за злочин агресії (ICPA) входять прокурори з Києва, ЄС, США та Міжнародного кримінального суду (ICC).
Офіс ICPA буде проводити розслідування та збирати докази, що є проміжним етапом перед створенням спеціального трибуналу, який буде мати на меті притягнення до відповідальності чиновників з Кремля за війну Україні.
У штаб-квартирі судового агентства Євроюст сьогодні відбудеться пресконференція. У ній візьмуть участь генеральний прокурор України Андрій Костін, прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан, помічник генерального прокурора США Кеннет Політе та єврокомісар з питань юстиції Дідьє Рейндерс.
На початку березня 2023 року Україна підписала угоду про створення у Гаазі Міжнародного центру з розслідування агресії рф. Тоді була укладена додаткова угода до Угоди про Спільну слідчу групу, яка передбачає створення спеціального міжнародного центру з розслідування злочинів агресії рф проти України в Гаазі на базі Євроюсту. Цей міжнародний центр матиме значну роль у притягненні до відповідальності винних.
Головними учасниками центру будуть прокурори, які вже беруть участь у Спільній слідчій групі, але також розглядається можливість залучення прокурорів з інших країн, які зацікавлені у цій угоді. Планувалося, що центр почне свою діяльність у липні, що і відбувається наразі.
Як повідомлялося, ЄС та країни G7 розглядають створення гібридного трибуналу для росії та путіна. В Євросоюзі вважають, що ЄС дуже важливо, щоб Україна ратифікувала Римський статут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.