"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Військо-обліковий документ стане обов'язковим при перетині кордону України. Працівники ДПСУ вимагатимуть його у всіх військовозобов'язаних громадян 18-60 років
Державна прикордонна служба України повідомила, що з 17 липня в Україні змінюються правила перетину державного кордону. Від цієї дати всі військовозобов'язані громадяни, віком від 18 до 60 років, мають мати при собі оновлений військово-обліковий документ, без якого їм у перетині кордону відмовлять.
Про нові правила перетину кордону йдеться у дописі ДПСУ. Прикордонники нагадали про обов'язок громадян за законом № 3633-IX до 16 липня стати на військовий облік або ж оновити свої військово-облікові дані. Відтак, з 00:00 17 липня всі військовозобов'язані українці мають мати актуальний військово-обліковий документ з собою при перетині кордону. Без нього за межі України громадян не випускатимуть, а завертатимуть. Прикордонники перевірятимуть його у першу чергу.
Прикордонники звернулись до громадян із проханням взяти до уваг нову вимогу для перетину кордону при плануванні поїздок.
В Україні добігає до кінця кампанія оновлення військово-облікових даних громадян. Абсолютна більшість українців скористалися для уточнення інформації про себе застосунком Резерв+ . Утім у Міноборони відмітили, що довкола додатка виникло п'ять міфів, через які громадяни бояться його використовувати.
Серед популярних міфів відмічають страх визначення геолокації застосунком, через що виникає острах про те, що ТЦК можуть знайти військовозобов'язаного. Також українці бояться, що у Резерв+ надходитимуть електронні повістки, або ж вони опиняться у розшуку. Усі ці побоювання є марними і не відповідають дійсності.