У Дніпрі власник недобудованої багатоповерхівки намагався видати її за укриття

Читать на русском

Споруда вже близько десяти років не може добудуватись її власником, але він не дає її знести

Читать на русском
Дніпро, будівля
У Дніпрі видали недобудовану будівлю за "укриття"

Споруда вже близько десяти років не може добудуватись її власником, але він не дає її знести

У Дніпрі, на вулиці Лабораторній, стоїть незаконна пʼятиповерхова недобудова, яка завдає шкоди місцевим жителям. Вже близько десяти років будівля залишається недобудованою. Вона стала предметом постійних дискусій та занепокоєння серед мешканців сусідніх садиб. Міська влада відреагувала на скарги та заблокувала доступ до будівництва. Однак, власник об'єкта намагається видати його за укриття, щоб унеможливити знесення. 

Про історію боротьби місцевих жителів у приватному секторі Дніпра проти забудовника з недобудованою спорудою написало видання "Наше місто". Зазначається, що мешканці навколишніх будинків стикаються з проблемами, які з'явились через зведення цієї будівлі, зокрема, тріщинами у стінах власних домівок.

За інформацією журналістів, громадськість неодноразово зверталась до правоохоронців через незаконний статус будівлі. Згодом міська влада відреагувала на скарги громадян та заблокувала доступ до будівництва.

"Ми вдячні місту, що вони почули наше звернення і своєчасно та оперативно відреагували. Бо без підтримки нам було б дуже тяжко", — зауважив один з господарів прилеглого до споруди будинку.

Нещодавно власник недобуду заявив, що будівля є укриттям. Таким чином він намагається унеможливити її знесення. Зі свого боку слідчий слідчий в особливо важливих справах слідчого відділу УСБУ Юрій Соколов  визнав споруду по вул. Лабораторна "речовим доказом" і передав її на зберігання тому, хто її зводить, тобто власнику. Наразі мешканці продовжують боротись у юридичній площині за ліквідацію будівлі.

Перевірка інформації про забудовника

Раніше Інформатор повідомляв, що українці, які планують купівлю житла в новобудовах можуть перевіряти всю інформацію про об'єкт будівництва онлайн через сайт Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. За цією опцією громадянин може перевірити права забудовника на виконання будівельних робіт та оглянути проєктну документацію. Авторка цих змін, нардепка Олена Шуляк вважає, що нововведення, які запровадили у законі будуть забезпечувати захист покупців, зокрема, від подвійних продажів і недобросовісних дій забудовників, оскільки кожен об'єкт має бути зареєстрований у Міністерстві юстиції перед початком продажів.

НАБУ та САП викрили забудовника на хабарі

Співробітники Національного антикорупційного бюро і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили власника будівельної компанії, який пропонував хабар віцепрем'єр-міністру з відновлення України та міністру розвитку громад, територій та інфраструктури. Хабарем мали стати квартири загальною площею 5200 кв. м та вартістю 170 млн гривень. Він запропонував таку оплату за сприяння у розв'язанні питань, які пов'язані із будівництвом житлового комплексу на земельній ділянці, що належить Міністерству.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.